Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bocha

    HÁZIGAZDA

    válasz Dare2Live #41 üzenetére

    Az a helyzet, hogy a hiba az _összes_ itthon hivatalosan is kapható fekete színű N82-nél fent van, szóval ez nem is szériahiba, hanem a készülékek 50 százalékát érinti. És nem azért nem érdekeltek minket a külföldről linkelgetett képek, mert nem láttuk a különbséget, hanem azért, mert más helyeken a fekete gépek is rendben vannak, de ez minket ugye rohadtul nem érint.
    Az egy másik dolog, hogy anno viszonteladói szinten utánajártunk annak, hogy mi a helyzet a fekete gépekkel, csak ebből Te ugye semmit nem láthattál. Mivel arra a következtetésre jutottunk, hogy a fent leírt helyzet van, ezért a cikket kiegészítettük, alapértelmezett képeknek a jobb N82 képeit raktuk be, plusz odaírtuk, hogy vigyázni kell a fekete modellekkel. Mi az, amit hiányolsz? Szerintem alapos volt az orvoslatunk.
    Mégegyszer hangsúlyozom: nem szériahibáról van szó az N82-nél, mert annál jóval több készüléket érint a dolog.

    A "bétás FW-vel tesztelt készülékekről" annyit, hogy akkor teszteljük a készülékeket, amikor azok itthon kereskedelmi forgalomba kerülnek, tehát akár Te is megveheted. Ha nem így tennénk, azon siránkozna mindenki, hogy milyen lassan tesztelünk, plusz én személy szerint úgy gondolom, hogy jár a leosztás a gyártóknak, ha bétás szoftverrel hoznak forgalomba telefonokat. Az utólagos módosításra pedig mint már írtam, nincs kapacitásunk, minden egyes készüléket újra el kéne kérnünk tesztelésre, újra végig kéne rágnunk magunkat. Remélem, hogy ezt sem várod el tőlünk.

    [ Szerkesztve ]

    Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

Új hozzászólás Aktív témák