Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #97246720

    törölt tag

    válasz t72killer #19 üzenetére

    A playről múltkor gyalult a Google egy csomó fertőzött appot :) hivatalos forrás ugyebár a play áruház,ezt bizonyítja az is hogy a hivatalos forrás se mindig biztonságos!

    Pszichiáter: nekem csak Google belépés blokkolásom volt 3szor 1nap még régen :) de pont megfogta a Google, nem a szomszédból próbálkoztak :) amúgy droidon célszerű rendszer szintű reklámblokkolás,nem elég a böngészőben blokkolni...

    Amúgy egy nagyon jót mondott valaki,lehet HTML mérgezéssel reklámmal is fertőzni ha valaki ráklikkel a reklámra. De ez már phising...

    A csi:cyber nagyon jó alapnak,vannak benne kicsit érdekes dolgok,pl.a 255 feletti ip címtartomány :DDD mese csak,de alapjába véve,amiket bemutatnak,az mind valós dolog,persze azt hogy,hogy kell megcsinálni ezt meg azt,azt nem mondják meg konrétan,de azt igen hogy védekezzen ellene az gyenge láncszem

    [ Szerkesztve ]

  • Petya XT

    aktív tag

    válasz t72killer #19 üzenetére

    Erre csak azt tudom mondani, hogy nekem egy kínai telefonom van, talán 25 ezer forintba került(Concorde fantázianévre hallgat), és a kezdetektől van rajta Kaspersky. Ha jól emlékszem, volt vagy 2000 forint, de a megújítás egy doboz cigi ára, tehát tényleg nem pénz. A telefonom nem egy erőművész, de a Kaspersky jelenléte semmiféle teljesítménybeli romlást nem mutatott, ellenben kaptam a pénzemért egy jól használható védelmi csomagot... :K

    A telefonom biztonsági frissítést, talán utoljára a gyárban kapott, ezért döntöttem, hogy azonnal megveszem, anélkül nem is használtam. Nem szeretek azon idegeskedni, hogy mikor ki nyúlja le az adataimat és a bankkártya számom( Google Wallet) stb....

    Persze nyilván a tudatos használat sokat segít, de a biztonsági frissítések hiányát nem tudom ezzel pótolni, inkább rábízom olyanokra, akik tudják, hogy kell az ilyesmit csinálni. :R

    Az asztali védelmet is használom évek óta, én elégedett vagyok a céggel :R

Új hozzászólás Aktív témák