Hirdetés

  • Mozgásban a Trench Tales (PC)

    gp Elindult a Kickstarter kampány, aki támogatni szeretné a fejlesztőket azoknak érdemes lehet felkersni a projekt oldalát.

  • Drágább lett a Pixel 8a

    ma De nem annyival, mint vártuk. Az Egyesült Államokban még pont beszerezhető 200 ezer alatt, euróban kifejezve viszont már átcsúszott a magasabb ársávba.

Új hozzászólás Aktív témák

  • madd dogg

    senior tag

    Azért van amikor jól jön. Pl. Szeretném megörökíteni magam a párommal a hungaroringen a pódium előtt. Körülöttem 1000 részeg drukker üvölt Alonsonak, nem szívesen adom oda a telefonom. Mivel a Sony kispórolta a Z-ből az exponáló gombot, csak tapogatom látatlanban a képernyőt, a telefont a hátlapi kamerával magunkra irányítva. Aztán elindítom a videót, majd valahogy csak exponálok, és le is kapom a párom fél arcát, meg a mellette üvöltő spanyolt. Aztán váltottam előlapira, és csináltam egy nagy büdös SZELFIT, ami kettőnknek egy szép közös emlék lesz. Persze 2MPx-en, 5-nek jobban örülnék. Én üdvözlöm az ilyen irányú fejlesztéseket, szimplán meg kell találni a megfelelő felhasználási módot. Ahányan károgtok ezen, annyian csináltatok vagy csináltok majd kíváncsiságból önarcképet. Nem mell mindenre fújolni, csak ne a slepp legyen a példa egy technikai újítás felhasználasi módjára. Mert akkor ők modernebbek mint ti. :-)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák