Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plazmacucci

    félisten

    válasz Gusztáv #19 üzenetére

    Ha ha. Windows 7 nem mondta meg neked, hogy milyen driverre van szükséged, ha már egyszer beállítottad, hogy ne keressen automatikusan. Nem húzott le minden szar illesztőprogramot meg BIOS frissítést a Windows update keretein belül. Az előre telepített OEM gépek nem fosták össze magukat mivel nem voltak ilyen csodás "évszakos" frissítések. Láttál már olyat, hogy 32GB-os integrált tárhelyű eszköz összefossa magát, mert a nem letiltható frissítések miatt elfogy a szabad hely? Én sokat. Anno személyre lehetett szabni milyen frissítések települjenek, ma meg egy Home tulajdonos, hogy van szopatva? Orrba szájba.
    Van most Vezérlőpult meg van drótikonos Gépház, amiben a beállítások fele nincs benne, ami meg benne van az el van dugva valamelyik képernyő széli apróbetűs almenü alá. Hányadék az egész ahogy kinéz.
    Az rendszeres Ms balfékeskedés miatt történt kellemetlenségeket nem is sorolom, már megtették helyettem. Ilyen undorító rendszer mint a W10 kevés van, hozzáteszem, szerintem. Lehet valakinek megfelel, hogy a rendszer hülyének nézi, és úgy kezeli mint egy világtalant, de nekem már nem megy le a torkomon.
    Egy jó pont jut az eszembe, hogy nem kakkant be ha hardvert cserélsz alatta, de kb ennyi. Ja de néha bekakkant a bitlocker bug és vagy kuka az egész partíció vagy fel tudod oldani.
    Rá vagyunk kényszerítve, ezt nagyon ügyesen elintézték az évek alatt. Bocs az offért.

    [ Szerkesztve ]

    Vissza kell vinnem pár kazettát.

Új hozzászólás Aktív témák