Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Magnat

    veterán

    válasz kchris78 #76 üzenetére

    "Bármit változtatnak az emberek reakcióját rögtön lehet látni, és a végtelenségig lehet tökéletesíteni bármilyen reklámot felületi elemet bármit amit csak el akarnak érni.." - király, akkor lehet, hogy eljön az idő, amikor majd olyan reklámokat tolnak a képembe ami érdekel is, nem tamponokról meg hüvelygombáról kell képeket nézegetnem :)

    "Egy példa: ha nem tudják hogy a tiéd a mobil de látható hogy munkahelyen X otthon Y cellában van.. szerinted hany ember telefonja van pont ugyanott munkaidőben és pont ugyanott éjszaka? szerintem nem sok.. innentől kezdve nem is vagy annyira anonim.. és innen el lehet kezdeni variálni hogy szurnek azokra a simekre amik munkaidőben egy cellában vannak veled azok más időben merre mozognak . Ez csak egy példa ugyanezt az elvet fel lehet használni cookiekkal is." - jah, a Google meg egy mozdulattal kiszedi a helyelőzményekből és ő még a nevemet is tudja :) De ok, tegyük fel, h így van, bár sztem browseből a sim adatokhoz nem lehet hozzáférni, de mondjuk, h igen ... tudnak egy telefonszámot, talán hozzá egy nevet, hol laksz, hol dolgozol. Ok, valszeg a legtöbben nem örülnek neki, de konkrétan milyen hátrány fogja érni őket? Mert eddig annyi hangzott el, h jön a spam meg a kéretlen telefon ... hááát, azért nem egy first world problem... mellesleg minimum 50 cég van az országban, akinek önként adtam meg ennél sokkal több adatomat, mert rendeltem valamit a webshopjukból és ott alap, h megadod a nevedet, címedet, telefonszámodat, emailodat.

    ̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

Új hozzászólás Aktív témák