Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • forgonati

    őstag

    A 6GB ramot már bedobta a OP3, szerintem rá kellene licitálniuk, legalább 8GB legyen, máskülönben nem kúl.
    Amúgy meg jó meg szép a Lekó, de soha többet. Volt nálam egy Le1 Pro, és hát egy retek volt annyit mondhatok. Hiába a minőségi anyagok meg a csúcs hardver, ha normális rendszert nem kap rá az ember. 2 hétig próbálgattam ilyen-olyan romokat rárakni (mondjuk eleve nem sok elérhető van rá) de egy sem volt normális. Amivel jött az eleve csak félig volt lefordítva, és a google alkalmazások fc-t dobáltak rajta. A kamera app szintén. Tele volt tyúklábbal még angol nyelvre állítva is. Ilyen-olyan custom romokkal próbálkoztam, de mind szar volt. Én még ilyen rossz rendszert nem láttam soha. Ha lenne rá egy működő stock droid, vagy bármilyen - nem baj ha angol is, csak ne fagyjon meg minden funkciója működjön - akkor jó lenne. Amikor nálam volt, nem létezett rá normális rom. Egy olyan telefon, amin a gyári sw használhatatlan, és a friss usernek rögtön fastboottal kell kezdenie, az számomra nem telefon, hanem levélnehezék. Komolyan, a gyári rendszer egy használhatatlan szemét. 3 hétig volt meg, soha többet lekó.

    [ Szerkesztve ]

    Keelah Se'lai!

  • forgonati

    őstag

    válasz Graphics #34 üzenetére

    Efoxos volt, de mondom, raktam rá más romokat is. Ráraktam az official romot is. A google appok akkor mentek rajta amikor kedvük volt... Persze mivel kínai, nekik ott nem kell a gapps. De ide nekünk kell. És ha nem működik tajta normálisan, akkor kuka. Hiába a jó hardver.

    Keelah Se'lai!

Új hozzászólás Aktív témák