Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz Cyberpunk #25 üzenetére

    Van aki szerint az okostelefonok feleslegesek... az is egy eléggé vitatott szegmens a kütyük között.

    Azzal egyetértek, hogy egy komolyabb okostelefon mellé én sem vennék tabletet, ahogy - mivel már van tabletem - okostelefont se fogok venni.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

  • Integra

    titán

    válasz Cyberpunk #71 üzenetére

    it-s lévén nézem az összes kollégám (fejlesztők, analystek és managerek is), hogy mit csinál az ájpeddel (már amelyik bemelegedett, ja és persze más nem létezik itt ha tabletről van szó csak ájped) a munkahelyen, hogy mire tudják használni. mo-n és a külföldön is. tudja hasznánli a naptárat meg a jegyzet tömböt. egyiket sem lehet persze szinkornizálni a céges rendszerrel (érthető biztonsági okokból). viszont ki tudja rakni az asztalra, mindenki megcsodálja, ő örül és bódog. semmivel sem tud többet mint a céges blackberry, sőt annál csak kevsebbet tud. teljesen értelmetlen. főleg úgy, hogy a megbeszélésekre amúgy is hozza magával a céges laptopot. meg a blackberryt. de hát mindenki úgy keseriti meg az életét ahogy akarja. sőt, van olyan bohóc, aki nem hozza a laptopját ha nem kell prezentálni, akkor dokumentál (értsd pötyög a képernyőn csiga lassan), és azt később a helyén nekiáll átmenteni a céges laptopba. wáháháhá, ilyen is van, tényleg.. :) bármelyik ember, aki hatékonyan akar dolgozni kukázza ezeket a tableteket a jelenlegi formájában, az biztos. persze lehet izzadni hogy kódoljunk tabletre valami alkalmazást, mert az fasza meg hatékony, de egy valamit is érő manager úgy elhajtja a retekbe az ilyen okoskákat, hogy öröm nézni.
    természetesen most irodai alkalmazásról és az irodai júzer ekszperienszről beszéltem, nem arról, hogy otthon elvágódsz a kanapén és ott nyomokodod a tablettát.

    [ Szerkesztve ]

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

  • tjb007

    nagyúr

    válasz Cyberpunk #75 üzenetére

    Egyéni preferencia kérdése (azt meg senki sem mondta, hogy állandóan nálad kell lennie).
    Ha elutazok valahova nem vihetem magammal az asztali gépet ha mondjuk filmet szeretnék nézni út közben (most csak mondtam egy példát, amúgy van notebookom is amit csak akkor kapcsolok be ha valami olyanra kell amit a tableten nem tudok megcsinálni).

Új hozzászólás Aktív témák