Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fall-N

    veterán

    válasz forgonati #25 üzenetére

    Egyet értek de bukni nem fognak mert ez lesz a csóró ember ájfoniksze.

    Mondjuk nem 100% másolás, mert az X géneken kívül örökölt régi Samsungot is. Kár hogy már rég dobták ők is az ovális home gombot.

    Sajnos ebből is látszik, hogy hiába top brand a Huawei még mindig nincs valami következetes univerzális dizájn vonaluk amit követnének kizárólagosan. Sosem egyértelmű például, hogy elől vagy hátul van az ujjlenyomat szenzor. Még ők sem tudják szerintem.

    Nem tudom megérteni amikor ott vannak a régebbi P és Mate telefonok egyedibb és szemre és anyagra tetszetős kinézetük, de ő nekik kell követni a rohadt Apple-t. A P9 fém háza szép volt, de ők is átálltak az üvegre sajnos. Most meg ez az ocsmány copy, meg a rusnya függőleges elrendezésű kamerák.

    [ Szerkesztve ]

  • Fall-N

    veterán

    válasz SkyLine3000 #59 üzenetére

    A vastagság engem sem zavarna ha lenne 8-12 mm. Fölötte már kényelmetlen lenne hordani. Így is nagyobbak a készülékek komfort szempontból. Erre is jó megoldás a minél jobb kijelző/előlap arány. Így kisebb házba befér a nagy kijelző (bár már normál lassan az 5,5" is).

    A kihasznált előlap trend nekem bejön. Amúgy sem új keletű, még a Nokiának is voltak több mint 10 éve ilyen koncepció készülékei és videói. Csak nem lesznek teljesen átlátszóak a telefonok, amúgy közelítünk hozzájuk.
    A letisztultság és a minimál káva nekem bejön, de úgy hogy nincs semmi sallang pl. Notch, előlapi kamera stb. A 2:1-es képarány ami újabb keletű, de engem az sem zavar, bár megvagyok jelenleg is nélküle.

    Viktor0610: Nekem iksz bár hivatalosan 'ten'. :))) Bár nincs meg benne az X. ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák