Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BenHans

    addikt

    Ha lehet ilyet mondani, ez jó hír. :) A Lenovo talán nem kebelezné be teljesen a HTC-t és fennmaradhatna a brand, csak kapnának egy nem kis lökést egy nem kis kaliberű gyártótól. Szerintem már 99,9% hogy ez lesz.

    A Lenovo már bizonyított Note&Ultrabook kategóriában, és a [K900] sem tűnik épp rossznak. A HTC még jót is tesz nekik, hogy leszokjanak az Atomról és jöhetnek a cuccok Qualcommal. :K

    Én inkább arra lennék kíváncsi, hogy a 2014-es új HTC-ken észre veszünk-e majd valamit... Illetve lesz-e akár veletechen vagy a weboldalon valami Lenovo-HTC Corp. :F

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Graphics #171 üzenetére

    A HTC legalább el tudja adni magát. :DDD Viccet félretéve, tényleg, ha nincs más megoldás kb pont a legjobb választás a Lenovo. És szerintem nem tarolják le a brandet, mobilos részlegen HTC(-Lenovo) lesz, és így csak pénzt áramoltatnak fejlesztésekbe, gyártókapacitás, beszállítók, marketing stb. mint ha a HTC leányvállalatuk lenne, nagyobb részben önállóan.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Új hozzászólás Aktív témák