Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Giovan!

    addikt

    válasz 7Heads Drago #108 üzenetére

    A cikk nem a Huawei-ről szól (bár nyilván ő is haszonélvezője lesz annak, ha életben marad a hazai chipgyártás), ahogy a hozzászólásomban sem került elő a cég még említés szintjén sem. Elhiszem, hogy védeni kell őket körömszakadtáig, de most pl. pont nem én kevertem ide őket :DDD
    De ha már szóba hoztad, a Huawei katonai beszállító, a katonaság meg "erőszakos asszimilációt" folytat éppen az ujgurokkal szemben, szóval ha a gyárai nem is ott vannak, azért ne tegyünk már úgy mintha nekik semmi közük nem lenne ahhoz ami az ujgurokkal történik...
    Az erős ferdítés, hogy csak a Huawei lenne tiltólistára téve, akad még "pár" katonai beszállító akit feltettek az Entity List-re.

    Fura amúgy, hogy állítasz dolgokat (pl. mint most az ujgurokhoz vagy a rabszolgamunkához kapcsolódó értetlenkedésed a fenti hozzászólásodban), meg felteszel kérdéseket, majd mikor jön a kiigazítás, illetve a magyarázat, akkor erre annyi a reakciód, hogy "ÉS???". Biztos nagyon kényelmes így vitázni, csak nem tudom mi a szándékod ezzel? Hogy legalább saját magadnak beadhasd, hogy neked van igazad? Na mindegy...

    [ Szerkesztve ]

    Speak softly and carry a big stick, you will go far.

Új hozzászólás Aktív témák