Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Emericus Max

    tag

    A snapdragon 710-ért kár, de amúgy ha a nosztalgia érzés egy teljesen használható telefonnal párosulna, akkor ez érdekes. Az ára 1500 Dezső lesz és valszeg m.o.-on nem is lesz kapható csak USA, de remélem életképes lesz és akkor megérhetjük a 2. vagy a 3. kiadás eljuthat ide is már olcsóbban. Sokan fanyalognak, de szerintem ez a hajtogatható kijelző értelmes felhasználása és nem a 12"-ra hajtogatás. A tepsi méretű telefonok még nagyobbá tétele szerintem nem járható út.
    Múlt héten melóban a céges telóm és a privát teló is a farzsebemben volt és kiszakadt a zseb a 2 telefon miatt... Ja, és nem öltönygatyáról van szó, hanem egy farmer nadrágról.

    Amúgy a Moto V3 mai napig az egyetlen telóm, amit tényleg szerettem és sajnáltam, amikor le kellett cserélni. Talán annó a Nokia 7110 volt még ilyen, de a V3 jobban :)
    Szóval szerintem lesz rá kereslet, ha a Lenovo nem pocsékolja meg, mint a HMD global a Nokiát.

  • Emericus Max

    tag

    válasz Badboys #9 üzenetére

    Nekem nincs szükségem hajtogatható telefonra, de ha pl. fordul a trend és csak ilyenek lennének a piacon, akkor a razr féle megoldást választanám.
    Nem vagyok nagy szaki, de ha itt a kijelzőt hajtod és nincs zsanér, ergo a készülék ugye 1 darabból áll, akkor nem hinném hogy lesz átvezető szalagkábel, szóval ez a pont kilőve a potenciális gyenge pontok listáról. De ettől még senki sem tudja jelenleg, hogy a kijelző hogy bírja a folyamatos hajtogatást majd. Illetve, hogy összecsukva milyen érzete lesz a dolognak. Arra nyilván nem számítok, hogy lazán mint a papírlapot félbehajthatod, tehát szerintem lesz egy kis íve/kanyarulata a hajlításnál, ami engem lehet zavarna, de ezt sem tudom megmondani, mert a készülék még nem létezik.
    Viszont, amikor csak telefonálok, akkor nincs szükségem egy 6" vagy nagyobb kijelzőre és akkor sem ha a táskában/zsebben van a telefon. Csak akkor kell a nagy kijelző ha böngészek, navigálok, játszom. Szóval a koncepció nekem tetszik, hogy ha nem kell a tepsi, akkor fele akkorára összehajtom a telefont és így is tudok telefonálni, mert használhatom a külső másodlagos kijelzőt.

Új hozzászólás Aktív témák