Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Béééla

    őstag

    válasz velizare #37 üzenetére

    A nagy büdös frászkarikát ajánl olyat, ami neked megfelel! Lehet ha index-444-hvg szentháromságon él valaki, akkor szerinte pont eltalálja, esetleg a nőklapja-szabadonébredők-főzősblog irány amit még jól kiszolgál, azon kívül igen elfogult, és még szépen fogalmaztam. Rég kikapcsoltam, mert nulla értelmes ajánlása nem volt. Übergagyi, nívótlan techcikkek mellé telenyomta 444, index, hvg, 24.hu, atv politikai fröcsögésével. A gúgli erősen elkötelezett cég, és ennek (így is) hangot ad. Így k... hiteltelen a "hírszolgáltatása". Olyan, mint a KKK-t megbízni az amerikai kisebbség jogvédelmével...

    Bélabá

  • Béééla

    őstag

    válasz velizare #55 üzenetére

    A kedvedért gyorsan bekapcsoltam:
    - index: Musk derékba tört rakétája
    - computerworld: ismeri ezt a win10 trükköt? (clickbait szemét)
    - nixcraft: NUC-on bios negkeresése (nincs is ilyen masiná )
    - WC World: 12 magos zen (kösz, itt olvastam, egy PH családos link sincs)
    - cointelegraph: btc árfolyam hogy alakul, erre fogjuk rá, havonta egyszer ránézek az árfolyamra
    - gameszar: wow. Sose wowoztam...
    - GoComics: Dilbert - na EGY találat, de Dilbertet az alkotónál nézek
    - 24: híres magyar nyomdász Rózsadomb tövében megbúvó lovagvára (rohadtul nem érdekel)
    Szóval a tök érdektelen, sose olvastam és sose olvasnám között ingázik a tartalom úgy hogy az alsógatyámba is belenéz a gúgli, chrome a böngészőm.

    @Foglalt név:
    Na általános közéletiben semmit se. Tech még csak-csak, bár rezeg a léc hogy keresek valami külföldit, kinti hírekre meg van szakosodott fórum, ahol minden releváns cikket linkeli valaki, még azt is ami az itthoni szűrőn fönnakad.

    Bélabá

Új hozzászólás Aktív témák