Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • scdlsc

    aktív tag

    válasz komi77 #17 üzenetére

    Mert régen minden jobb volt ugye? Lófaszt papa!

    "Miért nem akarnak ma a fiatalok hangszeres zenét hallgatni, esetleg hangszeren játszani?"
    Az, hogy te nem ismersz ilyen fiatalokat, az nem jelenti azt, hogy nem léteznek.

    "Én még jártam koncertre, ahol nem dj kevert valamit, valahogy."
    Erre írhatnám, hogy én meg voltam olyan koncerten, ahol fakezű és botfülű zenészek voltak, de dj-ket csak jókat hallgatok. Totális elferdítése a valóságnak. Zenészek között is van szar és kommersz, ahogy a dj-k között is. És általában nem a legjobb zenészek számait / dj-k szettjeit nyomják a mindenki által ismert rádiók orrba szájba.
    Baromira el vannak tévedve az emberek dj témában. Egy dj olyan, mint egy karmester, csak nem zenészeknek (akik éppen biorobotként más zenéjét játsszák, ugyebár), hanem zenelejátszó eszközöknek vezényel.

    Amikor te jártál koncertre, akkor a szüleid generációja ugyanígy ki volt akadva a te korosztályodra!

    Ne vedd támadásnak a fentit, de ha nem tudod elfogadni, hogy változik a világ, akkor így jártál. Minden generáció megkapja, hogy senkiházi / naplopó / igénytelen, bezzeg régebben. És eddig még soha nem volt igaza az őket leszólóknak és nagyon-nagyon valószínű, hogy most sem lesz...

Új hozzászólás Aktív témák