Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #65193216

    törölt tag

    az ultrawide-ot sosem értem meg telefonoknál. már a főszenzor lencséje is olyan széles, hogy sokszor nehéz rendesen megkomponálni vele egy képet, mert egyszerűen túl sok benne a sallang, meg amiket eddig láttam, elég szörnyű minőséget is produkáltak. na persze most nem LG-ről beszélünk, a samsung biztos emberibben megoldja, de akkor is. a 3x-os zoom már jól hangzik, remélem szenzorméretben is felnőnek a p20 szériához, jól meglépte a mezőnyt a huawei. brutális minőséget produkál már a sima p20 is, legalább azt a szintet várom. őszintén szólva mondjuk nem sok samsungtól dobtam hátast eddig, az s9 is jó-jó, de nem tetszik, hogy egy fehér pacát csinál a napból, túl agresszívan folytja vissza a highlightokat. lehet erre mondani, hogy hát ilyen brutál a dynamic range, de nekem nem bejövős. de a legkíváncsibb persze a pixel 3-ra vagyok, biztos alázós lesz. bár ha azt nézzük, hogy a pixel 2-re összement kicsit a szenzor az előd után..:D mondjuk a google nem zavartatta magát, szoftveresen olyat odatettek, hogy ennek ellenére is vert mindent. kíváncsi vagyok na, izgi hónapok jönnek. mint mindig :D

Új hozzászólás Aktív témák