Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ceree

    senior tag

    válasz Vincent_ #12 üzenetére

    Bee-vel kezdtem annak idején, még megvan az a készülék, meg a nagy Bee Original-os doboz is. 135Ft-os percdíjam volt akkoriban! :Y Hogy is felejthetném el... :D Gyakran felemlegetem.

    Egyébként meg a bónuszprogram akkor volt jó, amikor volt egy papírkorong a Pannon GSM-nél, mellyel hűségidő és havi költség szerint lehetett egyszerűen kalkulálni az éppen aktuális kedvezményt. Azóta ami van... az számomra a legtöbbször nem igénybe vehető, vagy minimális kedvezmény.

    [ Szerkesztve ]

    Másolat_eredetije

  • Ceree

    senior tag

    válasz Vincent_ #19 üzenetére

    Pontosabban:
    * Csúcsidõszak: mely hétköznap reggel 7-tõl 14 óráig tart ... bruttó 135 Ft/perc
    * Csevegõ idõszak: hétköznap 14 óra és 21 óra között ... hálózaton belül és vezetékes hálózatba bruttó 45 Ft-ot, más mobilhálózatba menõ hívás esetén bruttó 90 Ft-ot kell fizetni
    * Éjszakasz: a vicces elnevezés hétköznap este 21 órától reggel 7-ig tartó időszakot fedi ... hálózaton belül és vezetékes hálózatba bruttó 25 Ft-ért, más mobilos hálózatba bruttó 45 Ft-ért lehet telefonálni.
    * Pihegõ: a hétvégére (azaz szombat 0 órától vasárnap 24 óráig) vonatkozó idõszak árai megegyeznek az Éjszakasz áraival.
    * SMS árak: az ingyenes SMS fogadás mellett bruttó 20 Ft-ba kerül hálózaton belülre elküldött SMS és 25 Ft-ba a hálózaton kívülre.

    Nekem ez annak idején nem tűnt olcsónak, főleg azért, mert a családon kívül szinte mindenki Westeles volt.

    Másolat_eredetije

Új hozzászólás Aktív témák