Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    Nagyjából egyetértek vele a HALO kapcsán. Bár igaz, hogy én csak az első részt toltam végig, a második még azóta is függőben van valahol (saccra félúttól korábban). Jó, tetszett, de nem látom benne azt, amit a rajongók.
    Bár a Crysis történetétől sem hasaltam le (mondjuk rossznak nem rossz, sőt, FPS-ek közt egész jó), bár itt nem esett szó arról, hogy azt is ő írta-e.
    Ja, igen, a HALO2-vel az a gondom, hogy a laptopom 8600M GT-je 1280-ban sem akarja tűrhetően futtatni. Napokat szenvedtem vele, mire sikerült belőni tűrhető sebességre, aztán mire jó lett, már nem volt annyi szabadidőm, hogy végig is játsszam. (Miközben a képminőség az, hááát, most nem akarok megsérteni senkit, akinek tetszik, de...)

    És többek közt az is trükkje, hogy minden egyes pályatöltés után újra ki kell kapcsolni az élsimítást a menüben, mert visszaáll alapértékre, amit nem tudom mi alapján lő be automatán, de az tuti, hogy nem bírja a gép. Hogy ezt miért nem lehetett egy nyavajás patch-el orvosolni az évek során? :U

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák