Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarkFater

    tag

    válasz akaido #21 üzenetére

    Igen! Igen! Aki Cat telefonban gondolkodik, az nem egy macskajancsi, akinek csak az számít, hogy milyen kiba' erős a hardver, meg milyen szép a design.

    Aki dolgozik porban piszokban annak
    - nulladik szempont: napközben a munka hevében ne kelljen azon izgulni, hogy végigbírja-e a napot? Szóval NAGY aksi a minimum.
    - elsősorban az számít, hogy por és vízálló-e?
    - a második kérdés, hogy mi van akkor ha leejtem 1-2-5-10m magasból?
    - a harmadik meg az, hogy ha beleejtem a zománcos vödörbe, akkor lemoshatom-e a csap alatt és ha eközben beleejtem a tulaj úszómedencéjébe és az elhever 2m mélyen a medence fenekén akkor mi lesz?
    - a negyedik az már a luxus, hogy ha már ilyen bumszli telefonnal jár az emberfia, akkor miután kiröhögik a haverok utána mutasson már pár kunsztot amitől leesik az álluk.

    3 lehetősége van ilyenkor egy mesternek:
    - vesz egy olcsó tucattelefont és nem zavara, hogy egy rosszabb évben elhasznál egy féltucatot
    - Vesz egy tűrhető telefont és vesz rá egy durva bumper tokot, aztán csókolom
    - vesz egy kifejezetten strapatelefonnak gyártott modellt

    Namármost ha az ember kifizeti a felárat a strapatelefonért akkor elvárja, hogy a tudatosan vállalt hátrányokat máshol bőven kompenzálja a teló.

    Ha a CAT itt elvérzik akkor tényleg baj van.

    Számomra sokat elmond, hogy sógorom aki "nagyfogyasztó" és már több módszert kipróbált az csak a fejét rázta mosolyogva a CAT említése hallatán és azt mondta "Nem éri meg"

    Addig röhögtünk azon amit a főnök mondott, amíg rá nem jöttünk, hogy ez a mai feladat...

Új hozzászólás Aktív témák