Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz janeszgol #35 üzenetére

    Na ne szórakozzál már. A különbség, hogy ha Japánban, és Dél-Koreában, ha valami csúnyú
    át mondasz, akkor nem zárnak nevelőtáborba, és nem 5 tál rizsen tartanak, ha nem termelsz eleget.
    Ez kb, akkor maszlag volt, mintha azt mondtad volna, hogy na ne már Rákosi Mátyás aranyember volt, meg azt, hogy ma is az van ami akkor, csak máshogy hívják.
    Hülyeségeket ne már... :(

    (#36) t72killer

    Kína fog előbb összeomlani. Annyi embert a nyugati társadalmak nélkül nem lehet fenntartani. Éhen halnának.
    A Technológia 90 % nyugati. Ami kínai az meg max Kínában erős, máshol nem igazán. Csak olcsó ezért veszegetik, de amint rájönnek, hogy nem azt kapták, amit kértek kivágják. (Kelet-Európa telco cégek Huawei, ZTE networkot vettek, majd jó le is cserélték.).
    --------------------------------

    Amúgy nem vagyok egyik márka nagy rajongója, sem, de mikor Xiaomi telefont veszek, akkor is lezúzok, minden miui alkalmazást a telefonról, és inkább google apps megy fel rá, mert megmérve a miui, de gyanítom a Huawei telefonok is 5 sec-enként pofáznak hazafelé.
    Az csak egy dolog, hogy a Samsungot megszégyenítő bloatware mennyiség van bármelyik Huawei, vagy Xiaomi telefonon.
    Összehasonlítva egy olyan telefonnal, amin nincsenek fenn a miui cuccok kb 20-ad annyit pofázik kifelé.

    Nem szimpatikus a kínai stílus, ami miatt rendben vannak az az ár. De beépített appok nélkül.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz janeszgol #62 üzenetére

    Ja hagyjál már békén majd akkor gyere okoskodni nekem, ha megjártál egy két kínai átnevelőtábort. Mert láthatóan, neked ehhez van kedved...

    (#63) janeszgol

    Ja mert, olyan fasza a Huawei supportja, mint 1980-ban a panelház építéseken a munkakedv, del legalábbis, a kőbányai sör jó volt...

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz janeszgol #78 üzenetére

    Miért Te mennyi kínai cégnél dolgoztál Kínában?

    Ja mielőtt elkezded megmagyarázni a semmit, igen dolgoztam Japán cégnél, és Japánban is jártam.

    De gyanítom, Te csak hallottál erről.

    Te vagy a képmutató.

    Ha tudnál olvasni láthattad volna,

    Ha válaszolok, neked, akkor, akkor olvasni is tudok ugye? Sztem abba hagyhatod ez semmire nem jó, de időhúzásnak nagyon jó, ebben jók vagytok....

    Itt van egy szép írás milyen jó fejek ezek a kínaiak:

    Az orosz meló (Svéd v zigulíku)

    Van benne kínai vonal is.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz janeszgol #80 üzenetére

    nem akarok személyeskedni

    Azért a láthatóan az olvasás fogalma után a személyeskedés fogalmával sem vagy tisztában.

    Na látod, neked nagyon megy a személyeskedés, és nagyon semmi közöd a való világhoz nem vagy ezzel egyedül. Amúgy ha ennyire buta vagy, hogy elvtársazol, akkor irány kína neked az való, de meg ne állj Észak- Koreáig, ott jó lesz neked :D

    Sok sikert .... :U

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz Tetsuo #86 üzenetére

    Igen ezt tudjuk, hogy mennyit, és hogyan dolgoznak a távol-keleti emberek, pont erről linkeltem, azt már nem sikerült elolvasni, csak a szokásos vagdalózás... . Nem ezzel van a baj, hanem azzal, hogy egy nyílt diktatúrát ahol teljes mértékben elnyomják az embereket simán összemos egy olyan hellyel, ahol nem diktatúra van. Simán nem érted ezzel mi a baj, mondjuk azt sem érted mi volt a baj a Szálasi féle "demokráciával" szóval pont véletlenül egy követ fújtok.

    Teljesen nincs igazad. Az, hogy nem mondhatsz amit akarsz nem egyenlő azzal, hogy hogyan dolgoznak, vagy milyen a munkakultúra.
    Ha neked igen, akkor nagy baj van a fejekben.

    Tehát ez teljesen ugyanaz neked?

    Most épp ha már nem a nagy nemzeti öntudatba nem tudsz belekötni, mert nincs is, akkor most a személyeskedés a legújabb huncutság arrafelé?

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz 7Heads Drago #110 üzenetére

    Semmi extra van egy egy telefon, tegyük fel egy Redmi 9 és a miui cuccokat leszedtem ADB/Fastboot-al a helyére jellemzően semmi, vagy csak az kellett ami eredetileg is ott volt. Pl google ébresztő. Ha simán megnézed egy network snifferrel, akkor kb amin nincs miui az ha nem használod a telefont az az alapállapotban van, akkor ritkában forgalmaz, ha fenn vannak a miui-s cuccok, akkor pedig kb 5 sec-enként pofázik valamit.

    pl: How to uninstall apps on Xiaomi devices without root

    Félre ne értsd egyik sem jobb a másiknál, de ez azért nekem is meredek volt :D

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz Tetsuo #195 üzenetére

    Miért szerinted Szálasi a magyar érdekeket képviselte? Esetleg Horty?
    Nem b@m3g ezek mind a nacionalizmus, és a populizmus legradikálisabb képviselői voltak. Na ezeknél az Osztrák Magyar monarchia is jobban képviselte a magyar érdekeket, pedig akkor szabadságharc is volt.
    Ha igen, akkor Te csak szimplán nem ismered a magyar történelmet.
    A kínai propaganda nagyon szép amit tolsz, csak nekem egyszer elég volt a kádár rendszer, nem kellenek még olyan emberek is akik csak hallomásból dumálnak olyan dolgokról, amiről csak hallottak a helyi kisokosban...

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Aktív témák