Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    Önkiszolgáló pénztárak + (legtöbbször) érintős bankkártya, a legnagyobb áldás ami történhetett a világban. Már a covid előtt is marginálisra csökkentettem az emberi interakciókat és a kp. használatot, és milyen jó volt ez így nekem. :K Szokni kellett, pl. hogy minden pékárut meg zöldséget fel kell így előre címkézni hogy lepittyenjen (sparban pl. nincs olyan mint a tescoban hogy még a kassznál böngészheted a listát, max. ha jófej a helyi segíthetekmarika, akkor odajön és a 4-5jegyű kódot beüti).

    De tényleg durva hogy a duruzsoló női hang minden egyes műveletet egy hatéves szintjén magyaráz el (és még ki is van írva pluszban) és mégis vannak akik állnak előtte, és nézik hogy akkor most mivan. :D

    Mondjuk ja, ez a kvázi becsületkassza itthon... :D azt hiszem Bp. Fogarasi úton volt már ilyen hogy a mobil leolvasóval bent csippantottad amit meg akartál venni, telepakoltad vele a kocsit, aztán a kasszánál a leolvasó alapján fizettél aztán kész, de mintha ez megszűnt volna hamar ;] (legalábbis ritkán járok arra, de most nyáron nem láttam már a bejáratnál ezeket a leolvasókat)

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

  • updog

    senior tag

    válasz kisfurko #12 üzenetére

    Nem is a nagyobb vásárlásokhoz találták ki :) Azt meg kifejezetten gyűlölöm amikor a "rutinos" aldi/lidl/penny pénztárosok pörgő kézzel halmozzák a cuccokat a falatnyi helyre pillanatok alatt, és nekem meg hánynom kell befelé ész nélkül a cuccot a kocsiba....

    Annyiból jogos hogy pl. Tescoban agyvérzés hogy kb. 1-2 igazi kassza van már csak nyitva, így bevásárlókocsival is ott furakodnak az önkiszolgálónál. Még szerencse hogy erre meg feltalálták (sajnos csak a főváros környékére szorulva egyelőre) a házhozszállítást, úgyhogy nekem arany életem van :D

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák