Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kekkola

    senior tag

    válasz Tigerclaw #34 üzenetére

    "Szerintem mára csak a keménymag rajongói tábor használ BB telefont, akik nem az átlag ember szempontrendszere alapján választanak telefont."

    Én az átlagember szempontrendszere alapján választok. Kamera, sebesség, alkalmazások, akku, kijelző, operációs rendszer kezelhetősége, kommunikáció. A Passport mindenben nagyon kellemes, az operációs rendszer színvonalában pedig kiemelkedő (szvsz).

    [ Szerkesztve ]

    O+8T

  • erer1000

    őstag

    válasz Tigerclaw #34 üzenetére

    naaaa azért na :D nem vagyok BlackBerry kemény mag, épp 1honapja van még a Q10-em mégis úgy vagyok vele hogy köszi szépen nem váltók erről vissza :D

    2 androidos telom volt, a Huawei eléggé low class :D de az volt az első androidosom. nem hagyott mely nyomot bennem mert első érintős telo (tmobile Vairy touch is volt de az egy katasztrófa volt :D így nem szamitjuk) és nem tudtam jól írni rajta. millió hiba és lassan :/ visszamentem egy feature phone-hoz (Nokia Asha 302 messenger +netezes ezen is gond nélkül ment) 2ev után megadta magát majd egy HTC ChaCha lett utána de akku idővel nem voltam kibekulve. (ekkor gondolkodtam WP téren is de full érintővel meg mindig nem voltam kibekulve így lett chacha.

    picit több mint fél év eltelt (addig 1,5-2evet kihúzott minden telo) iinkabb cseréltem :)

    és lett BlackBerry mert végre eléggé lement az ára hogy meg tudjam fizetni.

    *-*

    akik itt szidják a BB-t azoknak nem tűnik fel hogy kai eddig BlackBerry re váltott és itt irogat az mind pozitívan jelez vissza rola? :DDD lehet mégsem olyan rossz annak ellenére hogy nem annyira elterjedt

    [ Szerkesztve ]

    M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

Új hozzászólás Aktív témák