Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SkiDev

    senior tag

    Ez így ebben a formában nagyon adja. Bőven életképes alternatíva a Redmi Note mellett, drukkolok a Realme-nek. :)

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

  • SkiDev

    senior tag

    válasz janeszgol #9 üzenetére

    Bátran állítom, hogy szinte tökéletes. Megakadás nincs, aksi nem ragad be. Már lassan egy hónapos az X2 Pro-m, amit azóta észrevettem:

    *vicces a Szakértő (Pro) fordítás a kamerában és a Tapéták (Háttérképek) a főképernyőn
    *nem működik jól a Peremvilágítás (itt sem) az értesítő LED hiányára ~ Úgy hallottam a Xiaominak sem megy mindig ez az EDGE-értesítés
    *hiányzik az, hogy az ujjlenyomatolvasó zárolt képernyőnél az ujjam fölévitelével felvillanjon
    Vagy állandóan ott van az ujjlenyomatolvasó jele (amivel szerintem beleég :F ) vagy duplakoppolni kell

    Egy Huawei után nem érzem visszalépésnek. Sőt.. Jobbnak tűnik több helyen a rendszer.
    A RAM-kezelése például sokkal jobb: YT vanced a Mate 10 Pro-n első szám közben kidobja a memóriából (pedig 3 GB szabad még), itt pedig 8/2,24 GB elérhető, és érdekes módon órákig bent tartja.
    Szóval nem érdemes félni tőle. :N

    [ Szerkesztve ]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

Új hozzászólás Aktív témák