Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz janeszgol #56 üzenetére

    Szerintem itt amúgy az a félreértés, hogy (legalábbis részemről) nem drukkolás megy, hogy bukás legyen, hanem egy következtetés. És tök mindegy, hogy szerintem vagy szerinted sikeres-e, az a lényeg, hogy az Apple (és azon belül is az Apple részvényesek) számára hogy szerepel. Ha versenyeztetnek 4 fajta telefont, és abból az egyik látványosan a többi alatt teljesít, akkor az elég utalás rá, hogy el lehet hagyni. Ez igazából nektek lesz probléma, mert megint nem lesz mit venni, ha még kb egy évig kapható a Mini és utána nem lesz utódja. Aztán meg áttételesen nekem is gond lesz előbb-utóbb, mert utána jön majd a 6" körüli telefonok kivezetése...

    Amúgy szerintem a magasság miatt van ilyen kevés találat. A megnyúlt képarány miatt nem férnek bele a 150-be, mer 72-nél keskenyebb telefon van jócskán.

    Luck Dragon: Értem, hogy méretileg a kicsik közé sorolható, csak azt akartam mondani, hogy maga a telefon koncepciója nem az, hogy kicsi legyen, hanem hogy olcsó (ezért kapja meg 90%-ban az aktuális kifutó modell hw-ét). Ha lesz következő, akkor esélyesen az akkori kifutó modell házát kapja meg + egy frissebb SoC-ot (én az XR-re tippelnék most elsőre, de lehet XS vagy 11 lesz már).

Új hozzászólás Aktív témák