Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Keem1

    addikt

    válasz goldister #40 üzenetére

    Azt könnyen guglizhatsz :DDD

    Én próbaképp végigcsináltam 520 forintért a folyamatot (Youtube Premium, nem csak a Music, az kb. 450 forint lett volna). Félreértés ne essék, nem csalni akarok ezzel, 5 éve vagyok elégedett Spotify előfizető (lásd: Spotify topik), csakarra voltam kíváncsi, hogy mennyire vihető végig a procedúra egy átlagos ember számára, ezért beáldoztam 500 forintot.
    A megfelelő VPN szerver megtalálása a bajos, ha nem akarsz ezért az egy alkalomért fizetni, a többség ilyen-olyan okok miatt felejtős, de végül megoldható. Ha megvan a működő VPN, onnantól kezdve kb. 3 perc az egész.

    Bár ahogy a fenti ábra mutatja,működik a dolog, óva intenék mindenkit, hogy ezzel csaljon. Az viszont elvitathatatlan, hogy a reklámmegkerülés ingyenes módszerénél mindenképp tisztességesebb egy fokkal.

    Ide kívánkozik, de kissé off, hogy egy átlagos munkavállaló, aki nem néz hagyományos tévét (pl. én), valószínűleg ilyen-olyan szolgáltatás előfizetője. Én: Spotify, Netflix, HBO Go, a gyerek miatt Disney Channel. Ehhez még igény esetén a Youtube Premium. Ezek azért már észrevehető összeget felemésztenek, akár egy tévé előfizetés díjánál is többet.
    Egy ideális megoldás lenne: ezek a szolgáltatók összeállnának egy konzorciummá, ahol egységes platformon lehetne előfizetni, díjtól függően meghatározott számú szolgáltatást összelegózva. Sajnos ennél sokkal jobban meg akarnak ezek gazdagodni rajtunk, így ez sose fog megtörténni. A másik, hogy egy kicsit emberibb összegért kínálják a portékát, legyen ez havi 500 forint itthon. Hát kicsit több embert motiválna az előfizetésre. Az én páldám, a YT Premiummal kiegészítve 5x500 Ft, ez már sokkal barátibb lehetne.

    Na mindegy, elfilozofáltam a dolgokon. :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák