Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz agressor12 #3 üzenetére

    A weboldaluk úgy hivatkozik erre, mint "Nord Series", szóval gyaníthatóan ez nem csak egy modellt takar, de most egyelőre egynek a bejelentése várható és később ez a sorozat az 500 dollár alatti árszegmenst látná el.

    (#23) holozis_HUN: A Poco is kap 3 évig főverzió és biztonsági frissítést? Csak mert a OnePlus az összes modellre vállalja. Nekem az OP5-ben lévő SoC az akkor kapható legerősebb volt, de szerintem én még sosem hajtottam ki rendesen (talán mert szívesebben rejszolnék sajtreszelővel, minthogy Androidon bármilyen idióta játékot elindítsak). Egyedül a kamerán érződik az eltelt 3 év, de ebben sem a szenzor avult el (napjaink 50 megapixeles csodái sem tudnak érdemben jobb részletességet), csak kéne az OIS. Nagyon sokan vannak, akiket nem érdekel az SoC (engem sem, egy Snapdragon 765 szintű valami már bőven elég mindenre egy napi használós telefonban), de cserébe a nyugodt élet, hosszú terméktámogatás, mókolásmentesség többet ér (nem beszélve arról, hogy egy bootloader nyitás itt engedélyezett ha valakinek erre mégis lenne ingere és a garancia is megmarad, én is nyitott BL-el, rootolva adtam be akkumulátor cserére és garanciában egy pisszenés nélkül kicserélték az 1 hónap híján 2 éves telefonban).

Új hozzászólás Aktív témák