Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csab2

    veterán

    válasz total90 #115 üzenetére

    Én csak az előző tévémhez tudom hasonlítani. Az egy 2012-es Samsung modell volt, szintén smart. Azon sokkal gyorsabb volt a menü, az EPG, a csatornalista (az LG-nél Live Menü). (A Youtube viszont tré volt, és véleményem szerint nem azért, mert nálunk nem valami acélos az internet. Az LG-n a Youtube jól működik.)
    Légy szíves ne gyere azzal, hogy akkor vegyek Samut, mert soha többé nem fogok semmit vásárolni amire az van írva, hogy Samsung. Megutáltam a márkát (igaz, nem a tévé miatt).

    #116:
    Nincs gémer PC-m. :) Nézd, eddig 3 LCD tévém volt. Ebből 2 okos. Az egyikkel nem volt sebességbeli problémám. Ez 50%. Tehát meg lehet csinálni normálisan is. Valaki azt írta itt a fórumon (lehet, hogy másik topicban), hogy 2004-ben elment volna ez a sebesség, de 2015-ben nem. Teljesen egyetértek vele. Amikor nyáron megjött az LG, nagyon pofán vágott, hogy milyen lassú a menüje. Ha az előző tévém nem lett volna normális ezen a téren, akkor ez nem tűnt volna fel. De így.... Egy 2012-es modell sokkal gyorsabb, mint egy 2015-ös. :(
    Nem küldtem vissza, mert úgy voltam vele, hogy ezek után egyáltalán nem biztos, hogy egy másik tévé nem ugyanilyen lassú lett volna-e. Amúgy a sebességet leszámítva meg vagyok elégedve ezzel a tévével. Együtt lehet élni ezzel a hiányosságával, de azért sokszor eszembe jut, hogy 2015-ben nem ezt várom egy tévétől...

    [ Szerkesztve ]

    Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

Új hozzászólás Aktív témák