Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • motorhead

    aktív tag

    válasz VinoRosso #5531 üzenetére

    Az a baj, hogy az egyik esetben fél perc, a másikban 10 perc, a következőben fél nap és így tovább. Ez a prime95. Az IBT is hibázik első, második körben ha nem jó. De mivel 15-20 körben sem vét hibát, a prime95 meg összevissza írogat hibákat, ez halálra szopatott engem ezért kukáztam. Hidd el, az IBT/Lin-x is jelzett nekem hibát amikor nem volt tökéletes a tuning beállításom. De a prime95-re nem lehet támaszkodni, mert hol jó volt, hol nem, hol rossz volt és visszamentem majdnem alapbeállításokra ott is hibázott... össze-vissza állítgattam emiatt a program miatt a feszeket, fsb-ket, időzítéseket stb...

    Most tiszta lappal nagyon kis lépésekkel eljutottam a 3.7GhZ-ig és elégedett vagyok a teljesítménnyel, és a gépem stabil működésével. Hidd el, azért írogattam itt többször is erről a prime-ról mert már a kezdetek óta azzal akartam teszteli a rendszert, de rá kellett jönnöm, hogy igen is jó a p35/E5450 párosításom. Csak a prime95 szopatott halálra. Egyedül a dupla indulás amit nem tudtam orvosolni a lapon, de ezzel lehet együtt élni, ha amúgy meg ilyen szép teljesítményt ad.

    [ Szerkesztve ]

    ..--OLDSCHOOL FOREVER--..

Új hozzászólás Aktív témák