Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kalidor55

    aktív tag

    válasz Balrog #11569 üzenetére

    én is köszönöm válaszod!, ha beállítok, 411 feletti fsb-ét, az alapfeszen, akkor már nem stabil a proci, ibt szerint, ha emelem a feszt, akkor, sem stabil, ibt szerint, de akkor már lehet azért, mert elmelegszik a proci, kicsi lesz a hűtésem?, 1,35 volt, felmegy 80 fok köré is, az ibt alatt és lehet ez miatt nem stabil már a proci? próbáltam amúgy, 4,3 gigán, konvertálni, hogy mit nyerek, a 4 gigához képest, de elenyésző a különbség és sokkal jobban melegszik a proci! így, mostani állapotban, ha nem ibt-vel ütöm a gépet,55- 60 fok fölé nem bír menni a procihőmérséklet, akár 1 napos konvert után sem! az embernek meg kell tudni húzni a határokat, szerintem, mert aztán visszanyal a fagyi? :Y a 120 körüli tdp, amúgyis odaverhet a lapnak is, ha feszelem és melegítem, a procit, csak kevés,+ energi jön , de , sokkal nagyobb az igénybevétel mindennek, talán, amit csak, oc bajnokok, mernek bevállalni, én nem! kb 10 éves a lapom, és szeretném még, legalább 5 évet használni, ha sikerűl, vagy, még 10 évet? :Y az én igénybevételeimre, még akkor is megfelel, a 4k-t játsza, röccenés mentesen, ha jön a 8k, azt meg pont leszarom, mert a 4k, is már erős luxus, de, úgy voltam vele, ha már van ilyen képrögzítőm, akkor, tudjam vágni faragni, nézni a gépen. a xeon ebben nagyot segített! :R, de azért érdekelne, mik azok a finombeállítások a biosban, amikre gondolsz? :F

    [ Szerkesztve ]

    olyan közel még sosem voltam a halálhoz, mint ma!!

Új hozzászólás Aktív témák