Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog

    Jeee, a hőskor vasai :)

    Mondjuk én kicsit régebben kezdtem ISA-s T8900 :) -zal...
    De volt S3Trom-m (PCI-os) meg S3Trio3D-m, van otthon még Virge is, Ati Rage 128, meg az egyik eladó gépemben egy Riva TNT van :) A munkahelyem pedig tele van G200-asokkal.
    Amúgy jók ezek a filléres kártyák - na jó az ezek után következők (TNT2, Gefroce 2, 4MX-ek) ha az ember nem játszani akar, képet adnak, film megy rajtuk ha nem HD... Ezért vannak ilyenek nagy számban a munkahelyi gépeinkben - elég sok öreg vas van, és igazából a Windóz megjelenik ezekkel is.

    Ja, grafikai hibák... Az úgy volt hogy pl a Trio3D-k (meg talán a Rage 128) képtelenek voltak átlátszó textúrát rajzolni. Emiatt pl. a Driver-rel játszva, a pálmafák lomba pl. egy fekete négyszögben volt látható... vagy a NFS3-ban minden esőcsepp körül egy fekete négyszög... :D (Maradtak tehát a száraz versenyek :) )

    Az Intel 740 amúgy később szerves része lett az Intel 81x chipsetek integrált videós változatainak is ha minden igaz :)

    Amúgy milyen TNT kártya van ott lefotózva? Ami nekem van azon negyedekkora borda van... mondjuk forró is...

    [ Szerkesztve ]

    Mutogatni való hater díszpinty

Új hozzászólás Aktív témák