Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • exedoc

    senior tag

    válasz pokmky #93 üzenetére

    Oké. Lehet, hogy nem voltam elég egyértelmű, vagy lehet bunkó voltam, most nem tudom melyik. A lényeg, hogy alapvetően az excel-nek van egy működési elve, ami lehet, hogy nem a legfaszább, viszont nekünk azzal kell dolgoznunk ami van, és ahhoz kell sajnos alkalmazkodni. Sokszor látok ilyen tekintetet, hogy: "ez most miaf**z". Igen, beillesztettél egy adatsort, igen balfaszságot csinál az excel, tudni kell javítani. Az excel így működik, az esetek 80-90%-ában az jön ki, hogy buzi az excel, később mikor XY már tudja használni, akkor már csak ennyi marad hogy: "eszhülye", és kijavítja 10 másodperc alatt, vagy mire az "eszhülye" szó utolsó betűjéhez ér...
    Igen, lehetne javítani rajta rengeteg sok dolgon. Viszont amíg ezeket nem csinálják meg nekem akkor is azt kell használnom melóba, és ha elakadok már elértem arra a szintre, hogy 2-3 megoldás is a fejembe van, és azon agyalok melyiket válasszam, melyik lesz a gyorsabb. A 3d modellezésnél ugyanez a helyzet, a mai napig van problémás eset, de akkor vagy jó, ha egyszerre többféle megoldás is beugrik, és van miből választani. Ott szintén hatalmasakat lehet bakizni, és tudni kell hogy javítsd gyorsan. Ez ilyen.

Új hozzászólás Aktív témák