Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ricardo

    félisten

    válasz xperiasigi #4 üzenetére

    Nem is mi vagyunk a fő ország amire ahova ezeket tervezik. Azért érdekes hogy ha a Samsung kiad egy olyan telefont aminek egyes tulajdonságai túlmutatnak a mai dolgokon, akkor minek az bele, meg parasztvakítás, ha az Apple teszi (64bit) akkor az előremutató, és időtálló (mert majd egyszer lesznek olyan programok amik kihasználják), még ha addigra ki is jön az iPhone 7 :U

    Ezt hívják fejlődésnek. Szerintem semmi gond nincs ezzel, legyen szó akármelyik gyártóról.

    A másik, hogy minek kell prime változat?

    Amikor kijött az S5 rengeteg kritika érte az anyaghasználat miatt, a 2 giga ram miatt, stb stb stb.
    most kijön a prime ami (feltéve hogy igazak a pletykák) nagyobb felbontású kijelzővel, jobb kamerával, több rammal ,minőségibb házzal, erősebb procival, és még ki tudja mivel, akkor meg felesleges.

    Összefoglalva, kijön egy telefon akkor "lehetne jobb", amikor meg jobb lesz, akkor "minek ez"?
    Ezek szerint semmi sem jó.

    A HTC M8 prime is érkezik. Ott valahogy nem olvasni ennyi fanyalgást. Pedig "elvileg az még feleslegesebb", hiszen már az eredeti is prémium anyagból van, jól optimalizált rendszerrel érkezett, és szinte tökéletes re sikeredett a tulajdonosok szerint. Csak a kamera miatt? Kíváncsi vagyok hogy amikor mindkettő megjelenik, melyiknél lesz több előrelépés az "alap" készülékhez képest.
    Nem azért mert bármelyiket favorizálnám, csak szerintem érdemes lesz megnézni majd a két topic hozzászólásait.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák