Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz AusWolf #15 üzenetére

    Na most azzal meg az a baj, hogy nem bővíthető, ez később igen. Ha gebasz van a lemez nem cserélhető kényelmesen, ebben azért ahogy nézem de. Nincs rajta raid, ami mondjuk egy selling point lehet itt. Nem túl gyors, a mobil vinyó miatt ez azért jobban megy még az új my book vonalon is ami egy lemezes.

    Az megint egy másik termékkategória, itt igazából a belépő modell kb akkor éri meg ha később cserélnéd a lemezeket. Persze kevésbé mobil is lesz miatta, de láttad volna a lagzinkon a két fotóst... Horribilis mennyiségű képek készítettek, folyamatosan rotálták a kártyákat és így is alig bírták menteni gépre. Vannak azért pl több napos rendezvények is. Ott azért történhetnek csodák, és pl én nem kockáztatnék több ezer képet, mert egy sima mobil vinyóval aztán bármi is lehet írás vagy olvasás közben is. Ezzel is persze, de ha raid 1-ben használják azért kicsit kevésbé lesz para, egy részeg vedég ellen semmi se véd, de volt már nekem külső vinyóm ami este jó volt, reggel meg nem. Én se örültem neki...

Új hozzászólás Aktív témák