Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rii

    nagyúr

    válasz bambano #105 üzenetére

    " ....Feltűnt már, hogy a linuxosok jelentős részét nagy vonalakban sem érdekli a százalék? Ezt csak te/ti akarjátok belénkbeszélni. ..."
    akar a halál belétek beszélni ... egy linux-ost sem ismerek.
    engem a windows monopol helyzete zavar.
    nem akarok win.t használni, linux szivesebben alatt dtp-znék

    " ... Az meg pláne nem érdekel, hogy te mennyit fizetsz ki a lomodért. ... " mirpől beszélsz ember? a DTP progról? az ugyanannyiba kerülne linux alá is ...

    " .... A linuxosok jelentős része azért programozik, mert szereti nyomni a kódsorokat és szeret debuggolni. Szereti, hogy a lehető legjobban optimalizált programot csinál, ami szép (forráskód szinten szép), kicsi, gyors, egyszerű. Ezzel nem ritkán együttjár, hogy magasról tesznek a felhasználói interfészre. Parancssor oszt jónapot. ... " te ki akarsz zárni mindenki mást a Linux használatból, akinek nem elég a parancssor? akinek garfikai munkája van pölö?

    én nem idegenkedem abszolőt a parancssorttól, OS/X alatt is terminálozhatok, de az én munkámhoz nem elég.

    " ... Amit a dromedár ms programokban láthatsz, az minden lényegi kérdésben pontosan az ellenkezője annak, amit a unixosok szeretnek. Mi a rossebnek szeretnék olyan programokat linuxra, amit nem szeretek, a feladataimat nem odja meg, használni nem kényelmes, ezzel szemben esetleg olyan elvárásokat fogalmaz meg az alaprendszerrel szemben, ami csak belerondít abba? .... "

    ja .. francnak va na linux-on maya
    meg xFig
    meg G.I.M.P.

    szedesd már ki a diszrtókból mondjuk a gimp-et csak azért mert te nem használod, és fölöslegesen van benne számodra

    egy OS önmagábna nézve semmit nem ér
    a programok teszik használhatóvá

    mi lenne, ha a te munkádhoz szükséges eszközök se lennenék elengeőek ahoz, hogy linux-ot használj, nem lenne mondjuk olyan prog nylev rajta ...

    ja hogy neked elég egy terminal, mint az összes linux-os rendzsergazdának.

    de mit zavarna Téged, ha lenne még 20 komoly prog Linuxra?

    kicsit _nagyon_ önző hozzáállásod van hallod

    [ Szerkesztve ]

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

Új hozzászólás Aktív témák