Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    Okés, csökkentsék csak az erőforrásigényt - de követeljék meg az appgyártóktól is uezt. Vicces, hogy ugyanazokhoz a feladatokhoz: böngészés+zene+navigáció 100x erősebb hardver kell, mint 10éve. Anno egy HTC kaiseren toltam ezeket különösebb gond nélkül, tavaly viszont a jóval erősebb galaxy S2-t cserélnem kellett mert egyszerűen netezni nem lehetett rajta, a GPS-e meg ha 5perc vakerálás után végre jelet fogott nyílt terepen, akkor notóriusan mindig leszedett az útról. Lehet keresek rá valami régebbi droidot hogy használható másodteló legyen, mert a KitKat egy katasztrófa rajta. Most egy S7edge-em van, de nem vagyok optimista, hogy megélne egy évtizedet, hiába csak egy telefon...

    Ja: a záporozó kibertámadások korában pedig jó lenne, ha a biztonsági frissítéseket közvetlenül a guglitól szedné a rendszer, nem a kényük-kedvük szerint frissítő készülékgyártóktól+méglustább szolgáltatóktól.

    [ Szerkesztve ]

    Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Syl #25 üzenetére

    Kicsi módosításokkal nem csak ő gondolja így...:U

    A weboldal "mobil verzió" fogalom manapság már semmit nem jelent, javaslom mindenkinek az investing.com nevű hirdetéstömeg rémálmot kipróbálni, egymás fölé ugrálnak a hirdetőablakok - mintha bárkit is érdekelne. Egymással hadakozó flash-html5-anyámkínjaüzbégszerverről 0.1mikrobit/év sebességgel töltődő sz@r.

    Szoftvereknél meg azt nem tudom felfogni, hogy pontosan ugyanarra a funkcióra miért kell ma 10x akkora program, mint 8-10évvel ezelőtt? Persze tudom, van magyarázat: ahogy weboldalt se írnak már notepad+html-ben, a kutya se ír szoftvert hatékonyabb, alacsonyszintű nyelvekben.

    Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

Új hozzászólás Aktív témák