Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • komi77

    senior tag

    válasz #40359168 #132 üzenetére

    Teljesen azonosulni tudok a véleményeddel. Nálunk - elnézést a kivételtől - sokan státusz szimbólumként veszik, használják, mutogatják az iPhone-t. Én mindig azt szoktam mondani az ilyen hősködőknek, hogy ez csak egy telefon. Ha bárki akarná - még hitelre is - megvehetné. Ma már tényleg csak márkahűség vagy megszokottság egyéb elvárások miatt kéne ezt vagy azt venni, sajna nem így van. Azt is megértem, hogy sokat nélkülözött ország vagyunk. Egyre többen vágynak ilyen javakra és egyre többen meg is tehetik, hogy birtokolják ezeket.
    Hogy a konkrét telefont is érintsük, nekem nem az ára vagy a formája, képességei miatt nem kell, hanem mert nincs rá szükségem. A régi telefonomon is csak azt csinálom amit ezen csinálnék: telefonálnék. Az, hogy vannak média alkalmazások, fényképezni lehet, netezni lehet, hurrá. Van ismerősöm aki totál Nokia fan. Ő még annak idején betárazott pár N9-est, jelenleg is valamelyiket használja és még életben van.
    Persze ha valakinek fontos ez a készülék és szüksége is van rá az vegyen ilyet és használja örömmel. Nem kell ezt túl ragozni. :)

    Szegény ember kézzel nőz.

Új hozzászólás Aktív témák