Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz NoMagix #4 üzenetére

    mert az ipad után árazzák be, látják hogy az hogy megy, és ők is sokat akarnak rajta kaszálni. pedig jelentősen alámehetnének az áraknak, ha csinálna végre nem csak papíron, hanem boltban megvásárolható kész terméket is, ami alternatíva lehetne mind anyagminőségben mind sebességben... addig viszont csak az alma malmára hajtják a vizet, mert azonos vagy hasonló áron egy márkahűnek nem nevezhető vásárló is inkább almát vesz.

  • D@niel

    addikt

    válasz NoMagix #4 üzenetére

    szerintem egyrészt azért is, mert új kategóriáról van szó. Anno az első iPhone is elég drága volt, meg az elmúlt években pár okostelefon ugyan úgy magasan kezdett, jut eszembe az N97 ami majdnem 200 volt, vagy a 4G-s mobilok sem túl olcsóak, a többihez képest...

    Ha meg azt nézi az ember, hogy az internettábla egy okostelefon, csak nem 3,4-4.3 colos, hanem 7, meg 10, akkor már másnak tűnik. Amúgy az iPad még mindig jó árnak számít, és van garancia, hogy aki megvárja a következő generációt, ugyan ezen áron juthat majd hozzá.

    Picit már lejárt ez az internettábla téma: a honeycomb-os gépek lehetnek hardverben erősek, felé lőhetek az iPad-nek de amíg nincs hozzá kellő program, addig esélytelen a siker, mire megírnak kellő számút, addigra az iPad-re megint csak dupla-tripla vagy 4x annyi programot fogok találni, és akkor meg már megint nem jó. Még ha az ár jó is lenne, de a 3.0-s android nem elég kiforrott szerintem, a 3.1 már jó lesz, csak ott vagyunk megint, hogy várni kell még rá, addig meg az iPad rég ott van.

    A playbook-al is vannak gondok, szó van arról, hogy az androidos programok is fognak rajta futni, de mikor....tehát várni kell.

    Windows8-as tablet megint csak nincs, aztán kérdés hány használható program lesz rá, magyarán ott vagyunk, hogy ott is kell még várni amíg érdemes lesz megvenni.

    Szóval én a smartphone nettablet témában azt látom kulcs fontosságúnak, hogy mennyire lehet okosítani az eszközt programokkal amiket tényleg napi szinten használ az ember.
    Nekem iPad-re kell 20 program, ha ezek nincsenek meg olyan szinten androidon mint itt, akkor nem veszek se xoom-ot, se galaxy tab-ot.
    IPad-re múltkor volt 60ezer, addig androidra talán 100? de ha ezer lenne, még akkor is teljesen egyértelmű, hogy melyiket veszem. Azért mert ugyan annyi ideig bírja egy töltéssel vagy ugyan olyan gyors a browser, ennyi még nem elég az embernek. Hátlapi kamera lehet 8megás, de minek is? Vékonyság? Az a pár mm senkit nem izgat, a súly, na az már érdekesebb lenne...Fényerő szinte mindehol rendben van, talán egy super amoled kijelzős galaxy tab sikeres lehetne, csak még nem tart ott a piac.

    [ Szerkesztve ]

    𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

Új hozzászólás Aktív témák