Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peterman

    csendes tag

    Nem értem mi a probléma. FM rádió? Minek? Már régóta készülnek kiiktatni. Digitálisan minden rádió elérhető.
    Vízálló? Nem járok úszni mobillal a seggemben, zuhany alá se viszem be. 1995-ben kaptam az első mobilomat. Azóta rengeteg mobilom volt. Egyik se vízálló. Persze egyetlen mobilom se fulladt még meg. 8 éve élek Angliában, sok az eső. Ázott már meg. Mégse lett semmi baja. Ha most vennék egy vízálló teflont biztosan első dolgom lenne, hogy tele engedem a kádat és ott játszikálnék a vízben, mint egy idióta.
    Hihetetlen mennyire el vannak vetemedve a gyártók. És ezzel trendet teremtenek, mert ha egy másik mobil nem vízálló, akkor már az szart nem ér, pedig eddig is mindenki meg volt nélküle.
    Nekem már ez az ujjlenyomat olvasó is sok. Nincs rá szükségem. Tudok vigyázni a telómra. 21 éve egyetlen mobilomat se lopták el, vagy vesztettem el, vagy használta valaki engedély nélkül.
    Ha nincs ez a felesleges ,,trend,, a mobil megőrizhette volna a jól bevált előlapot, vagy maradhatott volna kisebb.

    Allways look on the bright side of life!

Új hozzászólás Aktív témák