Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • basaharc502

    aktív tag

    Én spec semmit sem tudtam erről a játékról...a steam sem dobta fel, hogy kiprobálható verzió lesz belőle, szóval teljesen véletlenül botlottam bele. Szeretem looter shooter játékokat, de mivel a piacon szinte mindegyiknek van valami olyan hibája - számomra - ami miatt nem tudnak úgy lekötni, ahogy eredetileg azt gondoltam, ezért minden ilyen jellegű játék érdekel.
    Igazából ha jól ki van találva a fejlődés és a karakterfejlesztés + a tárgyak kellően változatosak, úgy, hogy 1-1 jobb cuccért, set-ért újra és újra játszod a játékot és mindezt csapatban is akkor olyan nagy gond nem lehet. Igazából amit a játékból eddig láttam az alapján lehet ez még egy jó cucc is, feljfejlődhet úgy mint pl. a Division 2.
    Inkább a hibák és hiányosságok, amik most jobban szemet szúrtak. Teljesen olyan érzésem volt, mintha az Anthem egy másik verzióját játszanám...szóval kicsit üres, kicsit steril, és kicsit olyan semilyen az egész. A gunplay a mozgás és a fedezékrendszer elég darabos ebben a Division biztos jobb, de ezen még finomíthatnak. Rengetek a crash, ami nagyon zavaró. Ha megnyitottam az inventory-t mindig kivágott...így túl sokat nem tudtam a karakterem cuccait váltogatni. Az átvezetők nekem már nagyon unalmasak voltak, egy ajtó kinyitása, egy szakadék átugrása stb. is átvezetővel történik. Amit lehetett azt elég gyorsan kipörgettem, tehát kérdés a teljes játék meddig köti le az embert, endgame lesz-e stb. Így most azt mondom érdemes rá figyelni, de a 60 eurós ár azért elgondolkodtató.

Új hozzászólás Aktív témák