Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tony_snow

    tag

    Mi folyik itt :D .
    Csak a rinyálás. Najó, csak 80%-ban. Akkor beállok én is a sorba.
    Drága.. nem kell megvenni. Én sem fogom. Tök felesleges, akár S8-ig visszamenőleg. Számomra. Valakinek meg örömet okoz, akár még meg is éri neki, vegye. Ha hitelre, ha nem (ilyen is van), magánügy. Persze, hogy drága, főleg itt Mo-n, de szerencsére a tavalyi modell is szerintem tökéletes használható nagyon sokáig, nem úgy, mint régen, meg lehet azt is venni, és az nem olyan drága.
    Semmi komoly újítás.. aki ilyet ír, mit vár? Nem 2013-ban vagyunk. Jelenleg itt tart a technológia, nem tud folyamatosan exponenciálisan fejlődni, de még tartani sem a fejlődés eddigi ütemét. Lelassult. Ez van. Cserébe nem is 1 évig jók ezek a telefonok, hanem 3-ig simán, de 4-ig is. Olyat meg egyik gyártó sem fog csinálni, hogy "nem tudunk újítani semmi komolyat, így ebben az évben nem adunk ki felsőkategóriás telefont, ha idei telefon kell, vegyétek a konkurenciát". Akkumulátorban tényleg lehetne valami fejlődés, de még nem tart ott a technologia. De gondolom dolgoznak rajta. Meg jó lenne törhetetlen kijelző. Amúgy meg sokmindenben fejlődött, de nincs semmi "forradalmi".... :F
    Ja, exynos. Tényleg ennyire használhatatlan szar? Vagy max 10%-ban rosszabb mindenben az sd-tól? Ez tényleg ekkora gond egyeseknek, hogy majdhogynem személyes sértésnek veszik, hogy ide az eu-ba csak a "szemetet" hozza a samsung? Simán elég mindenre. Gondolom én, de lehet tévedek.
    Vicces ez az állandó siránkozás. Jól írta valaki, hogy ugyanez ment, amikor megjelentek az első 4GB-os telefonok. De talán a legmókásabb, hogy komoly, többnyire felnőtt emberek - javarészt hím neműek - azon borulnak ki, hogy hogy néz ki egy telefon hátulján a kamera elrendezés :D . Ha visszább lépünk kettőt, ez valahol annyira abszurd. Lehet csak nekem. Persze ha divattárgyként tekintünk a telefonra, úgy érthető. Használati eszközből lehet ez lett a férfiaknál az órát felváltó elsődleges divattárgy.
    De talán a legjobbat most olvastam, hogy az androidos telefonok a benzines autók, az iphone meg a tesla :D :D :D
    Amúgy jó telefonok, csak undorítóan drágák, meg mi a f*sznak ennyi es ilyen módon elrendezett kamera, amikor ez nem tesla.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák