Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • radamsky

    senior tag

    válasz #41635072 #180 üzenetére

    ajánlom az ebayt:DD szállitással is megvagy ennyi pénzből:D

    Amugy nem ajánlok kezdönek annyira komoly helit, mert az első fel illetve leszállásnál lazán el tudod törni:DD

    Szélbe se nagyon játsz vele:DDD gyerköcöm szélben játszott vele, az is kuka, vagyis javításra vár

  • oceanearth

    őstag

    válasz #41635072 #180 üzenetére

    Szia!

    Szóval az RC helizés az egyik legnehezebb mutatvány, jóval nehezebb mint repülni, autózni, vagy hajózni. Ez igényli a legösszetettebb kézmozdulatokat, bár a 3D repülés sem piskóta.
    Kültéri helit soha nem fogsz 30-ból kapni, de még a duplájából is nagyon-nagyon nehezen.

    Ha mindenáron a helinél akarsz maradni, akkor az ún. koaxiális heliket kell nézegetned. Ez azt jelenti, hogy nincs farokrotor, csak két egymás fölött lévő, ellentétes irányba forgó főrotort, amik kiegyensúlyozzák egymást. Ezek a helik baromi stabilak, egy kezdő is el tudja vezetni, nem véletlen, hogy a profik nem is mondják erre, hogy helikopter, hanem hogy "csak koax".

    Ilyen koaxiális heliből van több féle méret, márka árkategória. Jó hír, hogy 30-ból tudsz venni ilyet. Rossz hír, hogy ezek valójában szobahelik, vagy teremhelik.
    Ezen az oldalon van minden típusból. [link]

    Mindenképp 4 csatornás kell neked, 2 csatornásba ne is gondolkodj, mert az iszonyú gagyi.
    Én ezt tudom ajánlani neked. [L:http://www.modellzona.com/helikopterek/507000.aspx][/L]
    18.000Ft és van hozzá táv, töltő, akkumlátor és tartalékrotor:) Nekem is van egy ilyen helim, egy kezdő gond nélkül elvezeti és simán lehet velel a lakásba röpködni.

    Üdv

Új hozzászólás Aktív témák