Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Allbundy

    tag

    válasz HartgeH3-2.8 #2992 üzenetére

    Hiába látod az említett dolgokat, mégsem látod. LE KELL NÉZNI a műszerfalra, igaz?
    Igen, mert kívülre koncentrálsz.

    Motorháztető nézetben is van tükör, amúgy is csak a virtuális használható rendesen.

    Ez az egész a LÁTÁSról szól, az az belső nézetben(hiába az modellezné az "igazit") NEM azt látod amit autóban ülve. Kezdhetjük a látószögnél, folytathatjuk a szélvédő távolságával, a tekintet irányításával, stb..
    Valódi autóban ülve nem látod még a kormányt sem(hiába esik bele a látómeződbe), főleg nem a lábadat.
    A perifériális látásról most ne is beszéljünk. Tehát a valósághűséghez kellene min 3 monitor egymás mellett, és az üléspozíciót sokkal előrébb kellene tenni(akkor is ha jó helyen van a karokat, lábakat tekintve).
    Persze a motorháztető nézet sem jó -eleve középen van-, viszont jól látsz belőle.
    Ami valósághű, az a formula kocsikban a sisaknézet. Tény hogy nem látsz magad elé fél méterre :)
    Megszoktam a belső nézetet, de a hood hangulatosabb.

    [ Szerkesztve ]

  • Zahi

    aktív tag

    válasz HartgeH3-2.8 #2992 üzenetére

    Mi az a GTA nézet? :D
    NA mindegy...Üdv mindenkinek! :D Megérkeztem végre-valahára, most próbálgatom a MOMO-t :D :D Az asszony "nem a fődre köpött" mikor első dolgom ez volt :D :D "BETEG EMBER".....Hehehe
    Kéne egy kis segítség Skacok..Jó lenne vásárolni Steam-en, de r..dt béna vok ezen a téren sajna. Soha nem vásároltam neten, tehát lövésem nincs, hogy kéne!?? Holnap mennék valahova a pénzt befizetni, de hova-hogy-miként?? Szeretném még ezen a héten lerendezni, mert vasárnap este meek vissza, akkor megint nem lesz időm egy darabig ilyenekre...Idő hiány van némileg, jó lenne,ha a Ringen már meg lenne mindenem, tehát gondolhatjátok, mennyire sürgős? ! :D :D :D Hogy lehetne megoldani? Valakinek odaadom a pénzt és elküldi, vagy elmagyarázza a vásárlás menetét, nekem mindegy...Előre is köszi, aki rám áldozza drága idejét!! :D :D

    Ha kell a telefonszámom hívj fel és megadom!

  • Christopulos

    csendes tag

    válasz HartgeH3-2.8 #2992 üzenetére

    1. Én azokat ültetném fel,akik mindenféle/bármiféle../segítséggel Arcade-osítanak egy szimulátort! Nem rád gondoltam Hartge, de tény: Én nem engednék semmit..

    2. GTA nézet? Valóban f@szság, aki úgy játszik, az JÁTSZIK és nem szimulál. Ahogy a belső nézet is az, mivel két kormányt tekergettek, vagyis legtöbben egyet, ám azt sem Ők. /Raceben a pilóta 80 fokot teker, míg a mi pilótánk 10-et..Gyász az egész!!/

    3. Ültem már pályaautóban a Ringen/Főnix Motorsport, WSR, V.I.P jegy, nyertem/, nos a legközelebb a valósághoz a Motorház nézet van, tehát tapasztalatból beszélek, pár kör alatt felmértem. Pont.

    Ennyit a gyors körökről, meg a Lovaskocsikról....

    Meg intelligenciáról.

    Ha mindez nem lenne elég, ma Oriola verdájának ajtaját kinyitottam, benéztem, befényképeztem, kielemeztem, kinagyítottam, ott sem látni mást, mint MH nézetben, sem jobban, sem rosszabbul.

    Amit ti annyira ajnároztok, az egy téves, hátsó ülésnél elhelyezett onboard kamera képe, példa.

    4. Ha még mindig azt hiszitek, hogy igazatok van ebben, vagy akár a kormányzási tartományban, akkor majd MEGKÉRDEZEM MICHELISZ NORBIT, Ok??
    Úgyis ma hívtak Zengőék, sőt személyesen is beszéltem az Istálló adminisztratív Vezetőjével, Szabó Ildikóval, régóta levelezünk, Ő biztosított róla, hogy a már beígért Interjún remek alkalom nyílik erre is, néhány technikai kérdés megtudakolására a Ring futam utáni hetekben, mikor is bokros teendőik végére érve szusszanhatnak.
    Neki talán majd elhiszitek..LOL

    5. A valósággal, realisztikával kapcsolatban egy kis olvasmány, lehet szemezgetni.

    6. Valaki aki lefényképezte a Slovakiaring két futamának végeredményét, az küldje már el legyen szives, ha már hiába kérem, hogy tudjam vezetni azt a k...a táblázatot...

    7. A minap hallottam, hogy a Racing Clubos bajnokság teljes assist offal megy, a Club fennálása óta még egy versenyen sem használtak semmit sem..
    A LEGNAGYOBB meggyőződéssel mondom és jóakaratból: Akkor lesz a legjobb, leszünk a Legjobbak Mi, a Race 07 Series PH! WTCC, ha elengedjük végre ezeket a siralmas mankókat és FULL OFF-ra állunk.

    Lehet néhány futamon törés zúzás lenne, lehet nehezen állnátok át Sokan, de ez a Jövő!

    Lehet engem osztani, szidni, kiröhögni, de sokan izzadnátok a helyemben. És csak annyit: Utolsókból lesznek az elsők, majdnem profi sportoló voltam, elhihetitek, tudom. ;)

    Nem ártott volna egy Kenji vagy Matejka Zoli szintű spíler, akitől tudunk tanulni, így talán Ők is visszatérnének.

    Ui.: EZEKET A DOLGOKAT NE KÖTÖZKÖDÉSNEK ÉREZZÉTEK, HANEM JOBBÍTÓ SZÁNDÉKNAK, Mindent megtennék és meg is fogok tenni ezért a Közösségért !!

    Jóccakát Emberek!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák