Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GEIL

    addikt

    válasz esfrost #3888 üzenetére

    Quake 3 exc+-t játszom néha a mai napig...még mindig mennek szerverek és 50-80 játékos tuti van aki aktív még mindig....(én is 1998 óta tolom az alap q3-at...de exc+ -t 2005 óta. :DDD :o :R

    i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

  • Aprósólyom

    addikt

    válasz esfrost #3888 üzenetére

    Én ma eljutottam megint oda, mint korábban. Letöröltem a francba. Én TDM-t szoktam játszani főleg, mert az agyatlan hentelésről szól nekem a Quake. Sosem értettem minek kell ezt a fajta élvezetet lerontani 1v1 meg 2v2 modokban elterjedő számolgatós, néha campelős, trappeleős stílussal. Akkor játszok CS-vel inkább... De ez már csak az én izlésemet jelzi. Minden esetre a TDM-ek alatt kb 10 játékból 6-7-nek szar a szinkronja. Élvezhetetlen. Az is lehet, hogy a játékosok különböző nagyságú pingjeivel nem tud mit csinálni a szerver, de hát leszarom. (ha custom matchet csinálok only botokkal, ott nem kifejezetten jelentkezik ez a probléma.) Kíváncsi vagyok mikor teszem fel újra, mert különben szeretem a játékot. Tök jó TDM-eket mentük anno Q3A-val a középiskola géptermében.... :) Kicsit bosszantó is, hogy itt vagyunmk a 21 században, gyorsabb a netkapcsolat mint az akkori LAN, ellenben legalább nem alkalmas stabil, jó játékélményre...
    Más játékokban is érezni, hogy a csatlakozók különböző pingjei inkonzisztensé teszik a célzás/prefire módját...

    Jevons paradox

Új hozzászólás Aktív témák