Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Dilikutya #1391 üzenetére

    Szutyok írásra szutyok reakció, látom passzintani akartad a színvonalat.

    ;]

    Ja, voltam. A különbség az volt, hogy én nem mentem rögtön csapatjátékokba, hanem először megtanultam lőni és mozogni egyszerre. Sőt, ha a baráti LAN-okat nem számítjuk, igazából online multiplayer akkor játszottam először, amikor a Nightmare botokat már röhögve szanaszét aláztam a sárga földig és a movementem is kezdett szépen tető alá jönni a rengeteg DeFRaG-nak köszönhetően.
    Aztán mindig próbáltam az akkor éppen tőlem telhető legjobbat adni. Volt, hogy elég volt, volt, hogy nem.

    De tudod, azzal még nem is lenne akkora baj, hogy ha a gyerek úgy játszik, mint egy darab krumpli, ha közben tényleg próbálkozik. Ahogy írtad is, mindenki volt egyszer kezdő.
    Ehelyett viszont a totális használhatatlanságát (hátráltató képességét) tetézi azzal, hogy annyi esze van, hogy friss spawnból a közvetlenül vele szemből érkező Quados csapattárs (én) elől 2 cm-re felveszi a Megahealth-et, pedig BŐVEN van ideje észrevenni, hogy jövök, plusz még lövök is arra a nyomott kék keresztre, hogy feltűnjön neki, hogy KELL. Ja, persze nem egyszeri eset.
    Vagy hogy ötszöri begépelés ("go Quad ffs") után sem képes odatolni az arcát az érkező Quadhoz, aminek az eredménye, hogy 1v2 / 1v3 / 1v4 próbálom elhozni azt a nyomott powerupot, ami nem mindig sikerül.

    Meg nem quitoltam soha, nyakig érő szarban hagyva a csapattársakat. Egyszerűen gusztustalan, érted? Főleg, hogy általában a kilépkedő zellereknek IGEN NAGY köze (amit az előző bekezdésben taglaltam) van ahhoz, hogy a fekália kezdi az állcsúcsot pedzegetni.

    A Kvéknek meg van egy eléggé kialakult, 90%-ban angol zsargonja, és ha két számjegyű évig azt használod, plusz némi szüneteket közbeiktatva gyakorlatilag napi szinten kapcsolatban vagy vele angol nyelvű fórumon / in-game / akárhol, akkor azt fogod használni.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák