Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz kalolaci #502 üzenetére

    Még nem, nekem a nappaliban van, így még maradt a gyári. Állítólag egy CNC-s vagy marógépes/esztergályos néhány ezresért megcsinálja - anno középiskolában én is tanultam, nekem ez annyira nem tűnik egyszerűnek - , de nincsen ilyen ismerősöm jelenleg. Modellváltásnál nálam két dolog miatt jöhet szóba: a Photostation idióta jogosultság kezelése (azaz nincsen), illetve, hogy most felmerült, hogy lehet streamelni is kell majd ezt/azt, így lehet bejárszik majd egy 216play, bár ez még nagyon képlékeny.

    Az biztos, hogy ha váltok, akkor nem QNAP lesz, nálam a support kiverte a biztosítékot a PS-nél, amikor meg akarta magyarázni, hogy az normális 2016-ban egy NASnál, hogy nem veszi figyelembe a mappák megtekinthetőségénél a user-ek jogosultságát. De nálam ez azért van, mer igazából elsődlegesen a képgalériát használom. Torrentre van egy Kabinis HTPC-m, alapvetően a filmeket is azon tárolom és játszom le (Kodival), csak a gyerekmesék mennek majd a NAS-ra.

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

  • blakey

    titán

    válasz kalolaci #502 üzenetére

    A felsoroltakon kívül nem nagyon tudok más megoldást.

    Nálam 1 hónapig volt a 212p, amolyan belépőnek szántam, aztán vettem egy sokkal csendesebb és gyorsabb 251-et 4GB RAM-mal.

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák