Új hozzászólás Aktív témák

• heihachi

addikt

Nyilván, aki játszik a WL-ben, annak nem meglepetés, de aki esetleg még nem játszott ilyet, annak leírom, hogy ment a hétvégém:

1) Ellenfél kilépett - 7 pontos előnynél, nem jött neki össze egy negyedik kísérlet a saját térfelén
    2) Ellenfél kilépett - 6 pontos előnynél szintén negyedik kísérlet nem jött össze neki, mondjuk a saját két yardosán
    3) Kiléptem 21-3-nál, a második int után, de nem ezért, hanem mert kizárólag ezeket hívta: HB Wham + TE Angle + Cover 4
    4) Kiléptem 28-3-nál, a harmadik int dobásom után, kizárólag két futást hívott, nem írtam fel melyikeket, de nem bírtam 5 yardon belül egyiket sem megállítani
    5) Ellenfél kilépett 7-0-nál, miután dobott két interceptiont
    6) Veszítettem 24-21-re - mondjuk dobtam 5 (öt) interceptiont, ő csak egyet
    7) Ellenfél kilépett az első drivejában dobott interception után
    8) Kiléptem, két dobás két interception aránnyal, -15 futott yarddal
    9) Kiléptem 14-0-nál, képtelen volt a falam megvédeni, cover 4 drop show 2-ban három emberrel rusholt, és minden egyes snapnél sackelt, kivéve egyet, ott int-et dobtam
    10) Ellenfél kilépett az első interceptionje után, 0-0-nál
    11) Ellenfél kilépett kickoff után
    12) Kiléptem, nem tudom mennyi volt az állás, de csak és kizárólag TE Angle-t hívott, nem tudtam megállítani semmivel, én meg dobtam 4 interceptiont
    13) Kiléptem 14-0-nál a harmadik driveomban, csak és kizárólag negatív futásom volt, vagy sackelt, mondjuk csak egy int-et dobtam legalább
    14) Kiléptem, bemutatta a gyerek az általam ismert összes cheesplayt, bár legalább nem csak egyet hívott, hanem az összeset
    15) Ellenfél kilépett még a játékosok bemutatásánál - ezért nem jár se győzelem se vereség
    16) Nyertem 10-3-ra, mondjuk a gyerek itt is csak egy darab HB Pitch-et hívott, és bármit hívtam ellene, nem tudtam megállítani, azért nyertem mégis, mert kétszer mégis passzolt, az mondjuk 2 int lett (itt nekem is két passz két int volt a mérlegem, 0 passzolt yard zártam, csak futni tudtam)
    17) Kiléptem 7-0-nál, játszhatatlan lagg miatt, négyszer jutottam el fg-ig, egyetlen egyet sem tudtam berúgni
    18) Ellenfelem kilépett 7-0-nál az első int-je után
    19) Veszítettem 10-7-re, azt az egy td-jét is picksix-ből szerezte
    20) Ellenfelem kilépett 16-7-nél, a második interceptionje után, pedig én is dobtam egyet
    21) Ellenfelem kilépett 14-0-nál, a második interceptionje után
    22) Kiléptem 28-0-nál, két interception és egy fumble után
    23) Kiléptem fogalmam nincs mennyinél, de az biztos, hogy egyetlen egy inside zone futást hívott, és esélyem nem volt 6 yardon belül megállítani, simán végig ment rajtam ezzel az egy szar playyel minden drivejában (én meg 0 futott yardon álltam, semmi nem működött)
    24) Nyertem 15-17-re, mondjuk ennek a gyereknek is csak cheese playe volt, de azt mind különböző felállásból hívta, szóval külön béna volt
    25) Kiléptem nem tudom mennyinél, de már megvolt a 11 győzelem, és nem voltam mát kíváncsi a végtelenített HB Wham kombóra (plusz, ahányszor hozzám ért, fumble lett: 3 fumblem volt)
    26) Ellenfelem kilépett, miután csak és kizárólag 8 emberres, hátul három zónás védekezést hívott, én meg csak screent rá, és persze, hogy az egyikből TD lett

Így lett meg 12 győzelem, 4 végigjátszott meccs (2 nyert, 2 bukott), 10 kilépésből kapott győzelemmel, 11 saját kilépés mellett. Az nyilván nem a játék hibája, hogy én kilépkedek, de nem tudok esélytelen (és módfelett idegesítő) meccsekre 35-40 percet szánni.