Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sonynex5nd

    csendes tag

    Sziasztok a segítségeteket kérném, lehet, hogy rossz topicba írok de talán ez pörög a leggyorsabban.

    A problémám:
    Eddig az Ínvitelnél voltam Internet előfizető egy (8192/512) – es sebeségü ADSL nettel. Ebből a sebeségböl PC-n mérve maradt kb. (6900/412) 20-as ping mellet. Playstation 3-on bemérve meg (5600/128) maradt csak. A Playstation 3-on játszva a Modern Warfare 3 nál nagyon nagy hátrányba voltam a kicsi feltöltési sebesség miatt, nagyon neheze tudtam csak leszedni az embereket, szemtől szembe többnyire esélyem sem volt.
    Azért hogy ezen is javítsak átmentem egy másik szolgáltatóhoz, aki nagyobb feltöltési sebességü kábeles nett-et (8192/2048) kínált a lakhelyemen. Az új nett-el Budapestre PC-ről rámérve (7710/1900) sebesség maradt 7ms ping mellet. Nyugat-Európára is rámérve szinte mindenhol 40-45 ping alatt vagyok. Playstation 3-on mérve 6900/1600 sebességem marad. Ez több mint tízszeres feltöltési sebesség a korábbi Inviteles nettemhez képest PS3-on.
    Ennek ellenére az Mdoern Warfare 3 szinte játszhatatlan, olyan LAG-ot kaptam a nyakamba, hogy az hihetetlen. Gyakorlatilag van úgy, hogy nem tudok, bemeni egy ajtón, futás közbe két-három métereket dobál jobbra-balra hátra vagy előre. Szinte játszhatatlan. A korábbi nettemmel soha nem volt Lag, viszont ott meg nagyon nagy késésben voltam.
    Szerintem valami router vagy hálózati bealítási problémám lehet, ha valakinek van valami ötlete, az segíthetne, hogy milyen bealításokat kéne megnéznem vagy bealítanom.
    Előre is kösz a segítséget.

    A kábelmodem típusa: ARRIS TM601B
    A router típusa: Dlink DIR600
    A kábel nett típusa: DHCP Connection
    Az eszközök kábelel vannak összekötve, nem Wi-Fi –n csatlakoznak egymáshoz.

  • sonynex5nd

    csendes tag

    válasz Def26 #35047 üzenetére

    Szia sajnos az MW3-ban nincs olyan szűrő hogy csak EU szerverre rakjon (a Black OPs-ba volt). A PS3 -on futtatott teszt nem ir hibát, és a NAT-Type is 2-es értéken van. Ezenkivül a játékon belül a netthez az OPEN értéket irja ki, igy nem kell megnyitni a portokat. Egyébként probáltam ugy is hogy a DMZ be volt kapcsolva ugy sem lett jobb.

  • sonynex5nd

    csendes tag

    válasz Gebriel #35051 üzenetére

    Igen mindig lagolok minden játékban, függetlenül attól hogy ki a host. Sőt akikkel rendszeresen szoktam együtt játszani, azok arra panaszkodnak, hogyha velük vagyok egy lobbyba, akkor nekik is lagol. Ha kilépek tőlük, akkor megjavul.
    Természetesen amikor játszok, akkor nem megy a PC, és semmilyen más eszköz sem. A Wi-Fi hálózat nincs bealítva a routeren, mivel nem használok Wi-Fi-s eszközt.

Új hozzászólás Aktív témák