Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dinomano

    senior tag

    válasz shaddam #81014 üzenetére

    Most olvasom, és tényleg csak sixaxis-al megy a Killzone 2... :-O Már az első pályán C-4-ezni kellene, és bukó a továbbjutás. (Mondjuk, én anno PS2-es MGS 3-nál jártam úgy, hogy sem az utángyártott kontrollert, sem az utángyártott memóriakártyát nem érzékelte.

    /(^_^)____7=--- - - >|

  • kreten67

    senior tag

    válasz shaddam #81014 üzenetére

    Én is keresgélek piacokon és a lomisoknál, de itthon az eredeti Ps3 DS3 kontroller szinte teljesen eltűnt. Múlt héten szombaton szerencsém volt, a müncheni óriás használcikk piacon találtam egy eladónál 22db eredeti DS3 és 6db DS4 kontrollert (nagyrészt hibátlanok).
    A projektor témában otthon vagyok, mert javítom/szervízelem és bérbeadással is foglalkozom, így rengeteg projektort teszteltem, játék, 3D játék, mozi és 3D mozi szemszögből. Nagyrészt alkalmatlanok a játékra a projektorok, csak néhány példány létezik ami alkalmas a játszadozásra (motion blur, után-húzás, képfrissítés magas 12-18 ms érték probléma szinte mindegyiket érinti), ár-érték arányban az Acer Predator Z650 gaming projektor verhetetlen, 3D-ben is jól teljesít és az "után húzás" is csekély mértékben jelentkezik, ráadásul ultra-közeli a vetítési fókusza (3m távolságból akár 7m képátló). Ez az utolsó képmegjelenítő ami az Nvidia 3D Vision Kit-tet támogatja, és attól nincs jobb 3D élmény. A 3D üzemmód összes formáját kezeli, és automatikusan emeli, vagy csökkenti a fényerőt a DLP aktív szemüveg típusok fényáteresztő képességéhez alkalmazkodva. Van egy SIM2 Neró 4 vetítőm, ami 4millió FT, de 3D üzemmódban szerintem a Z650 jobban teljesít, pedig a NERO4 az etalon a vetítők világában!!

Új hozzászólás Aktív témák