Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nymaci01

    csendes tag

    válasz Gebriel #645 üzenetére

    Bár nem engem kérdeztél, de nekem is van összehasonlítási alapom: szerintem ugyan olyan, szinte észrevehetetlen a különbség a két konzol grafikája jelenleg, multi címeket nézve (kivéve pár igen rosszul optimalizált EA címet nézve, azoknál mostanság boxon sokkal jobb, psen néha szaggat a cumó...) No exklúzív címek már érdekesebbek, ott szerintem nyúlfarknyival a ps van előrébb, de annyira kicsi a különbség, hogy ha valaki azt mondja h x360é, akkor se kell leharapni a fejét, mert ez tul. kép. még elég szubjektív... DE szerintem amint elkezdik a pst kiismerni, talán látványos különbséget is okozhat majd képügyileg gammák terén... mivel köztudottan nehéz kiismerni a sony konzolokat, 2es és 3as pléjstációt is, és nem rég óta van kinn, ezért még el tudok képzelni benne nagy potenciált (pl. ps2es gammák között is micsoda fejlődés volt graf. terén is) míg x már régebb óta van kinn: jobban kiismerhették, plusz azt sokkal könnyebb kiismerni, ott nem hiszem h sokat fejlődhetne még... nyilván fog, de szerintem sokkal kevésbé mint a psé... Szerintem ha az alapján döntesz csak a két konzol között, hogy melyiknek van szebb grafixa, akkor tök mind1 melyiket választod...
    De bwoay-t mindenképp halgasd meg, kicsit jobban otthon van a témában!

    [ Szerkesztve ]

  • bwoay

    nagyúr

    válasz Gebriel #645 üzenetére

    az exkluzív címeket értelemszerűen nem lehet összehasonlítani,
    a multiplatform játékok meg tök ugyanúgy néznek ki szerintem,
    kivéve, ha szőrszálhasogató az ember, akkor biztosan talál különbséget.
    (más kérdés, hogy a multi címek zöme boxon simábban fut,
    de az meg ugye nem a gép erénye)

    [ don't... don't believe... don't believe the hype ]

Új hozzászólás Aktív témák