Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • papsZa

    tag

    válasz kelzsoca #14544 üzenetére

    Erdekes nekem ez a Move es Project Natal dolog. Az otlet nagyon jo, de en a felhasznalhatosagaban ketelkedem. Mindenki magabol indul ki alapon, egyelore nem tudom elkepzelni, hogy a golfos es labda utogetos jatekok kivetelevel hol lehet majd hasznalni. A mozgashoz viszonylag nagy ter kell, ertem ezalatt a nagy nappalit, hogy csalapalni lehessen, fotelbol ulve ezt ugye nem lehet. Az nagyon jo otlet, hogy mozgassuk meg a nepet alapon kosarlabdasat jatszunk a nappaliban, de ki fogja ezt megtenni? Mar az asztalhoz sem ulunk le jatszani, hanem a kanapen fekve nyomkodjuk a kontrollert. Nem is beszelve arrol, hogy a monitort kell nezni, ami fix helyen van, amit mozgas kozben nem biztos, hogy egyszeru es kenyelmes. Lehet, de akkor szerintem termeszet ellenes a mozgas. Szep, hogy majd lesz nyilazos jatek, de ha ugy kell nyilazni, hogy a huzo kezedet majd elore kell tolni gyorsan, vagy inkabb a ijat tartot hatrarantani az eleg erdekes lesz. Golfozasnal meg ket kezzel kellene ugye fogni az utot, de itt a masik kezedben elvileg a subkontroller kellene legyen, hogy allitani tudd az utes szoget es egyeb parametereket, utes kozben meg a monitort nezed, hogy minden rendben van-e....

    Nekem egyelore fura es idegen dolog, de meglatjuk majd.
    En biztos nem ugrok bele, megvarom mik a tapasztalatok.

    Szerk: Meg annyi, hogy messzirol (mozgas miatt) pl egy 24 colos megjelenito mar kicsi, egy projektor kep meretu megjelenitovel lenne az igazi ami tovabb neheziti a dolgot szerintem.

    [ Szerkesztve ]

    HP 8710p

Új hozzászólás Aktív témák