Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xantomas

    őstag

    válasz PaJa1 #21332 üzenetére

    Más az, mikor előzgetjük egymást, és hozzuk vissza a lemaradást azt első körben történt dolgok miatt, de megint más, hogy a nutórikus lökdösőket, nem engedem magam mellé, mert ha megelőz, vagy mellém kerül, akkor kampec, mert tol fel a falra, vagy a ki fűre. Én miért tudom megelőzni a másikat szélárnyékban hajtva, nem full gázzal, majd kiugorva padlóval, úgy, hogy ne koccoljam le?
    Ne érts félre, imádom a jó fair futamokat, ahol egymást előzgetjük folyamatosan, de ha nem tud megelőzni, akkor igenis vegyen vissza a gázból, és támadjon a másik oldalról. Az életben sem megy másként. Ja hogy itt nem hal bele...

    Egy jó partnerrel én is minden további nélkül megyek 0:58-as köridőket, nem azzal van a baj. Hanem a suta kis tökmagokkal, akik csak arra hajtanak, hogy eltiporjanak mindenkit, és úgy kerüljenek az élre 3-400m-es előnnyel.

    (#21336) ígyvanferi
    Rockyban egyedül 1:00:110, szélárnyékban húzva a másikat valahogy 0:58:3xx De 3 haverral most készülünk arra, hogy 4-en egymás mögött felsorakozva, a leghátsó mindig megy előre. Így mekkora időt tudunk összehozni.

    [ Szerkesztve ]

    "Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

Új hozzászólás Aktív témák