Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bazzzs

    senior tag

    válasz MarkyYy 27 #17778 üzenetére

    Acc = Account, azaz igen profilt jelent :)

    Rush = Bónusz XP és RP jár versenyek után. Ilyen általában hétvégén van. Most pl 30% rush volt.

    Popper = AP-s cucc, amivel 2x-es XP-t vagy RP-t kapsz a verseny után. (Iyet még nem vettem, szóval lehet nincs mindkettőre, de úgy tudom.)

    SSP33DY: Hát sajnos lehet h tényleg ez a megoldás marad. Csak az a "baj", hogy én pl. a nap végeztével itthon még honlapot fejlesztgetek és így csak olyan hajnali egy után van időm pár versenyt lenyomni. Éppen ezért fejlődök lassan és ezért is van oly' távol tőlem a 40-es szint. Nem is érdekelt a nyerési arány meg rating eddig, csak az élvezetes versenyzés volt a lényeg. Néha explorerezek is persze, de valahogy annak nem sok élvezeti faktora van/volt számomra. De hát más választásom úgy látom nincs, ha labdába akarok rúgni mások mellett. Bár a több játékos még mindig többet segítene, mert én nem tartozom azok közé, akik azt hiszik, hogy a Cl 6 autó miatt lesznek a legjobbak. Én imádom a Stalliont is nagyon. Szívesen nyomnám ezzel is... ha lenne sok játékos :(

    [ Szerkesztve ]

    Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

Új hozzászólás Aktív témák